Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi kutyatápokról?

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném kérni a következő kutyatápokról: Acana,Orijen,Taste Of The Wild,Pro Plan,Josera,Royal Canin.

Egyéb kutyatápokról is érdekelnek vélemények,illetve tapasztalatok! Ki mivel etet? Melyik a garantáltan legjobb minőség? (Ár nem számít)



2014. aug. 26. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy melyik a legjobb, leginkább az adott kutyától függ, ugyanis mindnek más válik be. Egyesek szerint az acanától, orijentől nincs jobb táp, míg mások kutyái fosnak tőle... szóval igazából ki kell tapasztalni.


Én joserával etetek (kids-et kapta kölyökként, most meg festivált eszik), és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem túl drága, ugyanakkor minden tápanyag megvan benne, amire a kutyának szüksége van és hát a kutyán is látszik, hogy szép, egészséges. A többi tápot nem ismerem "személyesen".

2014. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%

Öszintén szólva, lehet hogy minöségiek, de nagyon drágák..A kutyád rászokik, csak azt eszi, semmi mást, nagyon válogatós lesz..

Régen a csontot, meg az ételmaradékokat ették a kutyák, ma már nem lehet, mert kiszúrja a csont a gyomrát..egyszerü, puhára fözöd neki..;-)

Azzal, hogy méregdrága táppal eteted, nem lesz jobb csak finnyásabb.

Ha kutyát akarsz tartani, szeretni kell, meg etetni, normális kajával, nem többezer forintos méreggel! ;-)

Jah, és mióta ezek a kutyatápok vannak, azóta mánia a kutyáknál a fogköképzödés..

2014. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:

Acana és az Orijen: Egy cég gyártja,de az Orijen fehérjetartalma magasabb,és nem minden kutyának jó ez a táp mert van amelyik hasmenést is kap tőle a magas fehérjetartalom miatt,a régebbi kérdések között volt egy olyan kutya amelyik majdnem elpusztult az Acanától..


Taste Of The Wild: A legjobb táp,magas a fehérjetartalma.


Pro Plan,Josera: Ezek jó középkategóriás tápok és az áruk is elfogadható.

Royal Canin: Na ez az egyik táp amivel nem etetnék kutyát,a másik meg az Eukanuba,méghozzá azért mert nagyon drága és nem is annyira jó táp elég sok benne a gabona.


Amik még jó tápok: Brit,Brit Care,Belcando,Dog Chow,Happy Dog

2014. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az Orijen illetve Acana tápokról én is nagyon sok rosszat hallok, azonban jót is. Valaki azt mondja, hogy fosik tőle a kutya, van akinek nagyon beválik. Én most a josera family-t adom neki, de már fokozatosan váltok kids-re. Amstaffom van és 12 hetes már. :) Az Otrijent nem nagyon merem még adni neki a magas fehérjetartalom miatt. Sokan viszont azt mondják, hogy a Josera nem jó táp, mert kevés a hústartalma és az sem minőségi. Én viszont a legjobbat akarom a kutyámnak. Ezért tanácstalan vagyok melyik gyártóra váltsak át. :(
2014. aug. 26. 19:21
 5/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Én azt ajánlanám hogy a jobb tápokból pl. brit, brit care stb. vegyél kb. fél kg-t és próbáld meg adni a kiskutyádnak és amelyiktől nincs hasmenése és szívesen eszi akkor maradj annál :)
2014. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12 hetesen már régen a kids-et kéne ennie! A family az 8 hetes korig ajánlott, illetve szoptatós mamakutyáknak.


1-es voltam.

2014. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 petra0428 válasza:
Én csak ajánlani tudom a joserát.A kiskutyáimmal a Familyt adtam majd a Kidset és 4 hetes korukban már majd 10kg-osak voltak.Fehérjében gazdag sok hús tartalmaz és ehez képest még az ára is megfelelő:)
2014. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 hetes korukban már majdnem 10kg-osak voltak? asz nem túl sok? milyen fajta kutyák? most állok át a napokban a kids-re. a tenyésztő azt mondta, hogy nem baj az ha még familyt kap. ez csupán marketing a táp gyártójának.
2014. aug. 26. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!