Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fegyelmeznétek (kistest...

Hogyan fegyelmeznétek (kistestű) kutyátokat, ha az asztalra felugrana és az otthagyott ételt enné?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rosszul reagáltam le a helyzetet. Én kiabáltam vele és megrángattam a grabancánál kicsit.

Mást kellett volna, vagy ilyen szintű pofátlanságnál ez nem túl súlyos fegyelmezés?


2014. aug. 27. 19:29
1 2
 11/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Ilyen dolgoknál nálam is hangos fegyelmezés jár. Mrcsak azért is, mert nem szereném többet lejátszani ezt a meccset...egyszer leordítom a fejét, és a továbbiakban nincs problémánk.
2014. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én megijeszteném, és az lenne a leg hatásosabb, ha abbahagyná a zabálást és MAGÁTÓL rohanna le az asztalról. Ha tovább eszik és az asztalon marad, az azt jelenti, hogy abszolút nem volt hatásos a ráordítás.
2014. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!