Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó vagy Welsh Corgi...

Tacskó vagy Welsh Corgi Pembroke vagy Westie?

Figyelt kérdés

54nm- en lakok. Reggel fél 7-kor lenne egy fél órás séta 2 fél 3 körül 2 örás séta + egy kis agylity, este 7-kor fèl óra fél kilenckor 10 perc. Vinnénk a Dunához, tudnánk vele foglalozni játszani.

Mennyibe kerül egy Welsh Corgi? Mennyibe kerül egy tacskó?

A Tacskóról és a Welsh Corgiról szinte semmit sem tudok, a Westirle-ről viszont sok mindent tudok. Légyszi írjatok ezek milyen fajták: gyerekbarátok, energikusak?

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 28. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Úúú, nagy kedvencem a Welsh Corgi. :) Nagyon ritka fajta, ezért nem is olcsó, itthon csak egy tenyészetről tudok, ott is ritkán hoznak le almokat. Annyira sok mindent nem tudok róluk, de kis méretükhöz képest azért nagy mozgásigényűek, agilityzni lehet velük. Szerintem jobb, ha utána olvasol és akkor tudod majd meg, hogy mennyire való neked.

A Tacskókról nem igazán tudok mondani, sem a Westieről. De mindegyikhez rengeteg idő kell és megfelelő foglalkozás.

2014. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De mégis mennyibe kerül egy Welsh Corgi/Tacskó!!??

Még várom a további válaszokat! ;)

2014. aug. 28. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát minden kutya, amit rendes tenyésztőtől vásárolsz, az nincs 100 ezer alatt, vagy csak nagyon kivételes esetekben. Corgit láttam már 200 fölött is, szóval ilyen árakban kell gondolkodni.
2014. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. aug. 28. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Ezek közül a "legélhetőbb" kutya a westi. A másik kettő szerintem csak mutogatásra való.
2014. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 corgim van. Nagyon drága kutya 1000 euró alatt nincs, és kedves utolsó nem csak mutogatásra való, nagyon energikus kedves családközpontú kutya, bárhova el lehet vele menni, mi is járunk agilityzni is. Az, hogy kiállításokra is járunk vele az egy dolog, ez nem kötelező, de mivel én úgy kaptam meg a kutyámat, hogy tenyésztés és kiállítás, így szeretnék megfelelni a tenyésztő kívánságainak. Annyira bírom amikor az embernek fogalma sincs a fajtáról és lehúzza mert nincs személyes tapasztalata vele.
2014. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!