Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rengeteg légy van a kutyán....

Rengeteg légy van a kutyán. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt, ésmostanába vagy 10-20 légy repkednek vagy mászik a kutyán... Mit csináljak vele?!

2014. aug. 28. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
talákoztam a problémával itthon is, lefujtam Insecidinnel, vagy, hogy a bánatba hivják, és azóta nincs rajta légy:) kb. 3- 4 naponta kell.
2014. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Advantix? "Hatékony védelmet nyújt kullancsok, bolhák, legyek, igazi- és lepkeszúnyogok valamint szőrtetvek ellen is!" Mi ilyet használunk.
2014. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én haszonállatnak való spriccelővel fújtam be az ólját meg magát a kutyát is. Tehenet, lovat, istállót fújom be vele rendszeresen, és így az élősködők elmennek, nem nagyon van. Hegyes fülű kutyám van, neki is eszik a füle hegyét e legyek
2014. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Neostomosan. Humán patikában is kapható. Megfürdeted vele a kutyát, a helyét, környezetéd átfújod, és a kutyát is átspricceled hetente, megelőzés végett.
2014. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Frontline combo vagy advantix tökéletesen távol tartja a legyeket.
2014. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítetettetek ;)
2014. aug. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!