Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. tüzelés után nem nő a kutya?

1. tüzelés után nem nő a kutya?

Figyelt kérdés
8 hónapos még 4cm van a sztenderd ajáig nagy testű 58 a sztenderd aja

2014. aug. 28. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőni fog még kb 1-1,5 éves koráig.
2014. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De még nőni fog. Az akiták általában 8 hónaposan tüzelnek. 2 éves koráig simán nőhet. Az én szuka kutyusom 61 cm volt 8 hónaposan, úgyhogy valószínűleg a tiéd alacsonyabb típus lesz,de el fogja érni a standartot.
2014. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szuka nagytestű kutyák nem másfél éves korukig nőnek... első tüzelés után még pár centit fog nőni, úgyhogy talán a 4 cm még meglesz. Erősödni azt fog még, izmosodni és szélesedni. A kanok nőnek kb másfél éves korukig.
2014. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az akiták 2 éves korukig nőnek a többi nagytestűtől eltérően.
2014. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár az is igaz hogy nagyban függ a genetikától.Szóval a szülőkből lehet kiindulni. Valamelyik már 1 éves korára eléri a végleges méretét, az enyém még 2 éves koráig nőtt.
2014. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tenyésztőtől is megkérdeztem meg mondtam neki hogy mondták hogy adig nőnek erre azt álaszolta : úgy látszik az én kutyáim ilyen lassan nőnek mert neki egy szuka kutyája sem volt 55 cm nél nagyobb 1 tüzelés kor mégis az anyukája is 63cm
2014. aug. 30. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Szerintem megnyugodhatsz, ha a tenyésztő ezt mondta akkor az így is van.
2014. aug. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!