Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha küldök képet a kutyáról...

Ha küldök képet a kutyáról megtudná valaki mondani hogy lehetséges fajtiszta e? cane corsoról lenne szó

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van TK-ja akkor fajtatiszta. De attól még feltehetsz egy kepet.
2014. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szülőknek van TK mind a kettőnek. csak neki nem lett megcsináltatva, de mégis más alkatú lett mint a szülei.
2014. aug. 29. 22:06
 3/9 A kérdező kommentje:
küldj e-mail címet amire küldhetem
2014. aug. 29. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, egy kutya nem csak a szüleire hasonlíthat. A szüleinek voltak alomtestvérei. Voltak nagyszüleik, és azoknak is alomtestvérei. És egyáltalán nem biztos, hogy minden kutya egyforma volt alkatra , küllemre sem.

Mert két törzskönyves kutyát összeraknak, az nem azt jelenti, jó is volt a párosítás. Ezt hívják örökítésnek.

2014. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Meg attól, hogy azt mondják neked, hogy az apuka xy, még lehet, hogy a szomszéd Bodri besegített...
2014. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
DE Minden esetre, kérdező hga szereted, akkor tartsd meg! és ha nem, akkor biztosíts neki egy FELELŐSSÉGTELJES gazdit, de semmiképp ne add menhelyre.
2014. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hol irta, hogy ha itt a szakértők azt mondják, hogy nem fajtatiszta, akkor utálni fogja????
2014. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sehol... csak mondom, mert ismerek ilyeneket.
2014. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én szeretem a kutyámat, semmiképp se adom el. szerintem fajtiszta mert 100 százalékra tudom hogy kik a szülei és azok TK sak. de a én kutyám kicsit más, de lehet attól fajtatiszta ahogy mondjátok
2014. aug. 30. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!