Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem írni pár szép...

Tudnátok nekem írni pár szép lány nevet, ami kislány kutyának is adható?

Figyelt kérdés

Nemsokára kapunk egy kis yorki kislányt, és még nem tudjuk mi legyen a neve. Már van egy kisfiú yorkink, neki aránylag könnyen meglett a neve, de a kislánynak nem tudunk találni. Számításba jött a: Lulu,Hanga,Jana,Maja,Mia,Mici,Mira,Noa,Tia,Daisy.

de nem tudunk dönteni, mivel valami különleges, aranyos nevet keresnénk. Kérlek ha van ötletetek, akkor írjatok!:) köszönöm



2014. aug. 30. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mirage
2014. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hanna

Bella

2014. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Stella
2014. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem ha szulka kutyám lesz, valúszínű Zoya lesz a neve. Nem a körömlakk miatt (nem is lakkozom a körmöm :D), egy könyvben volt eg ilyen nevű karakter.
2014. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hangát én nem adnék, szerintem egy kutyához nem illik, ahogy a Maja,Mira, és a Noa sem.

Lulu,Mia,Mici,Daisey meg szerintem tucatnév.

Jana nem annyira jön be de többnyire oké, Tia, szerintem a kutyának se jönne be, próbálj olyat választani ami kb 4-5 betűs és minimum van benne 2 magánhangzó ;) pl Fanny,Nana,Detti,Zora (az én kutyám most Zara lesz, de ő boxer) esetleg még a Kira is jó :)

2014. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

a Zoya szép:)))

szerintem nem tömeg nevek:) és mindegyik szép.

nem fogok neki ilyenekt sem adni hogy Detti, Fanny, mert kb olyan mintha egy lánynak mmondanám és amugy sem szeretem ezeket a neveket. Azért akartunk rövid nevet, mivel kutyának olyan nevet nem lehet adni aminek a magánhangzói hasonlítanak, valamilyen csalédtagéhoz. de köszi az ötletet:)

2014. aug. 31. 21:20
 17/19 anonim válasza:
15-ös, nem adnál Hanga nevet a kutyának, mert nem illik a kutyákhoz, de a Kira nevet meg igen, amikor az egy nagyon gyakori lány név. HANGA!
2014. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es, igazad van!!:D Szerintem is nagyon szép a Hanga:)
2014. szept. 13. 16:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha már valaki bemondott egy karakter nevet, akkor Zelda! :D
2015. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!