Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb bolhairtó?...

Melyik a legjobb bolhairtó? Egyszerűen nem tudom kiirtani a bolhákat a kutyákból!

Figyelt kérdés
Próbáltam már porral,sprayel,fürdetővel,cseppentőssel,és egyszerűen nem használt semmi!!!Sürgősen kell valamit csinálnom,mert így nem maradhatnak a lakásban!!!!!

#kutya #bolhaírtó szerek
2014. aug. 30. 11:04
 1/8 KGabi0000 ***** válasza:
Kb. egy hónapja mi is szenvedtünk ezzel,gyakran porszívózz és azokat a helyeket is fújd be bolhaírtóval,ahol a kutya mászkál.Aztán spray a kutyákra és ez valószínüleg hat majd.
2014. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak a kutyát kell kezelni ilyenkor, hanem a lakást is. És a kezelést a lakásban hetente meg kell ismételni legalább 3x. A lányom BioKillel fújta be a heverőket, fotelokat, Neostomosannal pedig felmosta a parkettát.

A bolhapeték első sorban a földön a repedésekben vannak. Mivel a peték ellen nem sokat lehet tenni, így az élőket kell ritkítani.

2014. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lakást is kezelem....,a szőnyegeket kimostam,a parkettát neostomosanos vízzel mostam fel,minden fotelt beszórtam porral...,és ezek ellenére sem tudom kiirtani őket!!!
2014. aug. 30. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, tavasz óta, mint a kérdező.:( 1 kutya, 2 macska. 4 féle cseppentőssel próbálkoztam már, Frontline, Advantix...stb. Egyszerűen nem megy. Pedig nyárra elmentünk 4 hétre a szüleimhez, állatostól, előtte lekezeltem a lakást, hát nem visszahoztuk???!!! Már komolyan megőrülök. Az állatorvos ráadásul azt mondta mikor augusztus közepén feltette a 4. féle cseppet az állatokra, hogy ez tuti kiírtja a bolhákat, meg hogy nem szabadna már többet rátenni, mert igen megterhelő ennyi kezelés már, kutya 5 kilós, macskák 3-3. Most berendeltem valami bio cuccokat kínomban, spray, nyakörv, lakásspray, mert már elegem van a sok vegyszerből is. Ez egyszerűen nem igaz, hogy nem válik be semmi:(((((

Kedves kérdező, lécives írj itt, ha te eredményre jutsz valamivel.

2014. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vettem 2 féle Piret port,az egyik a fekhelyre kell a másik állatokra,beszórtam őket reggel a rájuk való porral,este megfürdettem őket bolhairtós samponnal,és nyakig érő vízben "áztak",alaposan megmostam őket,megszárítottam,és rájuk raktam a Frontlinet,és esküszöm több bolha van bennük mint előtte!!!!!Ismerősömék eddig 30-40 ezret költöttek a 2 kutyájukra,és semmi eredmény!Másik ismerősömék 7 ezer forintos bolhaírtó cseppet vettek a kutyára,és nekik sem ért semmit!!!
2014. aug. 31. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 11:28

A foteleken ott hagytad a port?

Megismételted legalább 2x, 3x az egész procedurát a lakással?

2014. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 14:36

Porozás után lemostad a port a samponnal. Aztán a felázott bőrre azonnal rátetted a spotont. Csupa hiba.

2014. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mostam le a port rögtön,nem lenne értelne akkor beszórni!Hülye sem vagyok,nem vizesen teszem a kutyákra a cseppeket!De megoldottuk a problémát,kinti kutyák lettek,Bio Kill-el lekezeltem az egész lakàst,és nincs bolha!Más választásunk nem volt,semmi nem használt a kutyákra!Lassan nekünk is jön a baba,és gondolom logikus mi a fontosabb!!
2014. okt. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!