Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem játszik a többi...

Headlight kérdése:

Miért nem játszik a többi kutyával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éves pumiról van szó, aki mindig nagyokat hancúrozott, ha kutyák közé vittem. Lassan elkezdett szelektálni, "egyre kisebb lett a luk a rostáján" . Most ott tartunk, hogy senkivel nem játszik, még azzal a pár barátjával sem, akivel eddig. Kimozgatni így már nehezebb, nem esik nehezemre, csak jobban szerettem, amíg kutyákkal futotta ki magát. Egyébként jól nevelt, bárhová el tudok vele menni, szót fogad.
2014. aug. 30. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt. Vannak ilyen kutyák. Azért ha olyan ellenkező nemű kutyussal találkozik majd, aki nagyon szimpi neki, azzal biztos fog játszani. Nekem két felnőtt skót juhászom is ilyen volt.
2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkomolyodott.
2014. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De akkor velem sem akarna játszani nem? Ennek ellenére állandóan csak apportozna, hoz mindent, ami eldobható. Erre amúgy különösen figyelek, mikor kimegyünk parkba, akkor előbb séta és, ha nincs játszótárs, akkor botozás, vagy labda. Teljesen be tud pörögni a játékra. Mondjuk most tüzelt (kb. 2 hónapja) másodjára, erre gondolok, hogy mostanra kifejlett kutyus lett, ezért úgy gondolja, hogy a legjobb barátaival sem játszik.

Csak furcsa, hogy a régi haverokkal sem. :-(

2014. aug. 30. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer összeakadtam egy csajjal, akinek a kutyája magasról letojta a többit a parkban. Mondta, hogy 1 évesen (!)a kutyája úgy döntött, hogy nem érdekli a többi :D Jól viselkedett velük ha odamentek, de nem bandázott.
2014. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kutyák...a gazdájukkal szívesebben vannak, mint a fajtársaikkal. Barátkozz meg a helyzettel, mert már nemigen fog változni :)
2014. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok... nekem is szívesebben játszottak a kutyáim velem. Amúgy ők is szukák voltak.
2014. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, én is gyanítottam, hogy ez a helyzet, csak gondoltam kérdezősködöm, hátha én rontottam el esetleg valamit.

Köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!