Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti a nagytestű kutyákat, vagy...

Ti a nagytestű kutyákat, vagy a kistestű kutyákat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Akik még sosem láttak nagyot vagy éppen kicsit, akkor szerintem ne írjanak.


A Trollok kíméljenek!


UI: Köszönöm a válaszokat :)


2014. aug. 30. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

NAAAAAGY!!!

(bullmasztiff, cane corso)

Most épp amstaff is van, nekem ő már közepes :)

2014. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Nemtudom h mi rosszat irtam. Nekem a kozep meretüek tetszenek. Beaglem van.:)
2014. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Nekem első kutyám csivava volt, úgyhogy talán ezért is imádom az összes kistestű kutyát :) Kiss pukkancs a legtöbb, de akkor is, haláli jó fejek! :)

Kicsiket és közepeseket szeretem jobban, mert a nagyoktól kicsit tartok, eleve nem vagyok egy nagy darab ember... A futtatóban elsodort egy rottweiler, hát olyan kutya inkább nem kéne :D A pitbull, stafford jellegű kutyáktól is tartok, de pl. a bullterrierektől nem. Az uszkároktól meg konkrétan félek XD

Most egy közepes méretű (14kg) keverékem van, de unokatesómnak németjuhásza és boxere van, azokat is szeretem nagyon, de NEKEM nem kéne ekkora kutya.

2014. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Óriás testűeket szeretem 50 kg fölött és 70 cm marmagasság felett. Ilyen kutyáim is vannak és ilyenek is lesznek.
2014. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bár most kistestűm van, mert lakásba anya nem támogatja a nagyot, és a kicsi kutya is jobb, mint a semmilyen kutya.


De a szívemhez a nagy, mackós kutyusok állnak közel. A kedvenc a Berni pásztor, egyszer beszerzek egyet. Amikor már biztosítani tudom számára a megfelelő körülményeket, és nem csak sétakor lát füvet. :)

2014. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Leginkább a kicsi és a közepes termetű kutyákat szeretem. Bármilyen méretű jól nevelt kutyával elvagyok (meg az ártalmatlan, ugrálós, kevésbé jól neveltekkel is), de magam mellé nem tudnék nagytestű kutyát elképzelni.
2014. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A nagyon minin kívül nekem mindegy. A nagyon pici, törékeny kis jószágokat nem szeretem, mert az eddigi kutyáimmal lehetett hemperegni, kötelet húzni, kicsit "durvábban" játszani és én az ilyen dolgokat élvezem.
2014. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mindegy, de tényleg. Volt már nálam 3 és 30 kilós kutya is, ugyanúgy tetszett mindkettő. Sajátjaim közepesek (15 és 20 kilós), mellettük ideiglenesben van egy közepesnél kicsit nagyobb is (25 kilós staffi).
2014. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ismerősök normális kis testűjével tök jól elvagyok, kiélek dajkálós, ölbe vevős énemet rajtuk :D

Első kutyám 15 kg-os volt, igazi KUTYA. Most roti-nj keverék.

Hozzám a közepes-nagy testűek állnak. A túl nagy testű, nehézkes fajták sem nekem valóak, ahogy a picik se igazán.

Egy a lényeg: normális idegrendszerű, jó fej kutya legyen :)

2014. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Közepes és nagy testű kutyákat szeretek tartani. De minden kutyát szeretek. :) A nagyok közül úgy 30-40 kg a felső határ, mert szeretem a pörgős kutyákat. Egy ennél nagyobb kutya könnyen kifárad és nem is olyan élénk.
2014. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!