Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zöldkagyló vagy Proenzi 3?

Zöldkagyló vagy Proenzi 3?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni a diszplázia illetve más ízületi betegségek korai kialakulását. Mit javasoltok egy olyan kutyának aki aktívan igénybe van véve? Husky. Prémium tápot kap (Happy dog) és ez mellett főtt májat-szívet(Napi 1 db) és csontot(heti 1 db). Mást nem szoktunk neki adni. Óva intettek hogy hajlamos a husky is erre a fajta ízületi betegségre, és szeretnénk megelőzni. Tudtok hasznos termékeket mondani, amivel "karban tarthatnám" a kutyusom csontozatát, ízületeit?

2014. szept. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Glyco Flex GF 600, évek óta használom és meg vagyok elégedve vele.
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy aktívan igénybe van véve? Miért nem csináltattál előtte dp szűrést? Mennyi idős?

A happy dog nem prémium táp (még ha a nevében benne is van, akkor sem), tele van kukoricával - ebből van benne a legtöbb.


BARF étrenddel sokat lendíthetsz a dolgon (fejlettebb lesz az izomzat, megerősödnek az inak és inszalagok, stb.)


GF600-at adtam én is a kutyámnak megelőzésképp, de találtam egy humán készítményt, ami olcsóbb és jobb, úh én zöldkagyló párti vagyok.

2014. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!