Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutyának milyen...

Német juhászkutyának milyen nyakörvet vegyek?

Figyelt kérdés
szín fontos hogy fekete! Ha tudnátok linkelni megköszönném!
2014. szept. 2. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Szuka ha ez fontos
2014. szept. 2. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
egysoros fojtót.
2014. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Kölyöknek állítható vásznat. Ha már eléri a majdani nagyságát, akkor pedig, amilyet akarsz. nekem is fekete van és én fekete nyakörvet használtam. Most pedig láncnyakörve van.

2014. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

felnőttnek lenne több mint másfél éves.


ilyenre gondoltam ez jó?

szépen is mutatna rajt?


[link]


szövetet akarok mert a bőr elöregszik.

2014. szept. 2. 22:12
 5/7 A kérdező kommentje:

vagy ez ? ez jobb?


[link]

2014. szept. 2. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó szimpatikusabb. Mert keskenyebb. De neked kell eldöntened, számodra melyik a tetszetősebb. A kutya nem fog ellenkezni egyik miatt sem. neki tök mindegy, mi van a nyakán:))
2014. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a textilnyakörveket részesítem előnyben, szerintem a legjobb márka a Red Dingo. Nekünk is van Red Dingo nyakörvünk csak elkövettem azt a hibát hogy világos színt vettem mert annyira tetszett. :D Most pedig úgy néz ki mintha legalább évek óta használnám. Hamarosan én is venni fogok egy feketét vagy valami sötét színt. Nekünk ilyen van: [link]

De van feketében is: [link]

Vagy ha simát szeretnél, akkor minta nélküli:

[link]

Esetleg óriás: [link]

[link]

Vagy félfojtó:

[link]

Ezenkívül nekünk még van Trixi nyakörvünk is, ezek is jó minőségűek, bár vastagabb és nagyobb mint a Red Dingo.

[link]

Valamint vettem az Auchanban is már nyakrövet 800 Ft-ért. Igaz eléggé hamar használódik de az átmeneti időszakra tökéletes, ameddig a kutyám nem nől bele az L-es méretbe teljesen. Valamint esős idő esetén is ezt használjuk, hogy ez koszolódjon. :D

2014. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!