Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS, nem tudok aludni....

SÜRGŐS, nem tudok aludni. Kutyám szemével mi lehet? HUZAT?

Figyelt kérdés

Beengedtem a lakásba, ma egész nap kint volt szeles időben. Elöször nem tunt fel de utána igen, hogy sokszor pislog és rebegteti a bal szemét (másik teljesen normális). semmi váladék nincs eddig, csak a szokásos csipa, amit letöröltem meleg vízzel+ bekentem a vattát Neogranormmal és óvatosan körbetöröltem vele a szemét. Holnap nem rendel az orvosnő,csak csütörtökön. Lehet a huzattól??? olvastam neten...Vagy valami más?:( 1,5 nap alatt nem durvulhat el, míg nem érünk oda csüt.-on.igaz??

helyesírásért elnézést,de itt nem ez a lényeg..



2014. szept. 2. 22:42
 1/9 A kérdező kommentje:
inkabb többször csukva tartotta
2014. szept. 2. 22:46
 2/9 anonim válasza:
Ha valami gond van a kutyám szemével én kamilla teát főzök és ha kihűlt, azzal törlöm át a szemét.
2014. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kutyusom gyulladásra hajlamos szemére a dokink a szemcseppen, műkönnyön kívül körömvirág teás borogatást ajánlott. Fontos, hogy nem kamillát, mert hiába gyulladáscsökkentő az is, de szárító hatása is van. A körömvirág nem szárít, viszont ugyanolyan jó gyulladáscsökkentő. Ezzel talán nem rosszabbodik holnaputánig.
2014. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kamilla kiszaritja, azzal csak artasz...
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Hülyeség. Én is kamilla teát használok és sosem volt gond vele. A kutya szeme is helyre jött.
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek, csak probáljunk okokat találni míg állatorvos nem látta. Egyébként nem vakarta lábával meg semmi, különösebben szerintem fájdalma nincs, legalábbis hagyta hogy törölgessem. Beagle szuka 4 éves, szval nem az a fajta akinek szemével sok gondja lenne, mnt a logószeműeknek
2014. szept. 2. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:

A Neogranormon nem igazán szemkörnyékre való.

Aludj szépen és reggel majd meglátod, mi a helyzet a szemével.Lehet, csak valami megsértette. Azért szeles időben kint léttől nem szokott begyulladni egy kutyaszem.

Ha nagyon csúnya lesz reggel a szeme,akkor ráérsz majd orvost keresni másikat.

2014. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elmult neki, az ejszaka ez a pislogas. de most csak az a peoblema hogy egy kicsit pirosasabb az a szeme
2014. szept. 3. 16:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha pirosabb a szeme, az ugyanazt jelenti, mint az embereknél..., hogy be van gyulladva.

Én pl humán, recept nélküli szemkenőcsöt használok mindig. Septosil-t. Ha nem használ két nap után, irány az orvos .

2014. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!