Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászkutyámnak a...

Német juhászkutyámnak a nyakörvére szeretnék bilétát de nem tudok választani. Ti milyent ajánlotok?

Figyelt kérdés
milyet ajánlotok ennek a fajtának ? milyen mutat rajta szépen
2014. szept. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyszerű biléták tetszenek, szép fém gravírozva információkkal pl. név, telszám, különleges információk. Ez tényleg csak saját ízlés kérdése. Plusz ne legyen idegesítő az állat számára, ne csilingeljen vagy ilyesmi.
2014. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a valódi, félhosszú szőrű nj-d van, tök mindegy a biléta formája. A nyakszőrzetben úgyis elbújik.

Nem kell nagynak lenni. Nem attól szép egy kutya, hogy milyen biléta fityeg a nyakában.

Általában csont alakút szoktak a legtöbben használni.

2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tag life :) jó biléták.
2014. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk több is van :)


Van ez, a taglife biléta, nagyon jól néz ki és még a legvaksibbaknak is olvasható (nagyobb méret van nekünk), viszont baromira csörög:

[link]


Van a sima gravírozott fém, ez is nagyon szép és bár halkabb, de azért csörög :)


Csináltatok még neki egy alumíniumot is, majd meglátom milyen lesz.


A műanyagok nem csörögnek elvileg, viszont..műanyagok. Egy fém mindig tartósabb, strapabíróbb és ez a lényeg, ha netán a kutya élete, hazakerülése függ tőle.


Németjuhásznak én valami nagyobb méretű bilétát vennék, lehetőleg rikító színnel, hogy messziről virítson a bundájában! Nekem egy közepes fekete terrier keverékem van, este SEMMI nem látszik a kutyából, úgyhogy rikító neonsárga nyakörve van láthatósági varrással :D De van egy másik nyakörve is, szövet félfojtó, ez is jó színes és ennek több karikája is van, arra raktam a bilétát (taglife), amelyik nem érintkezik a karabínerrel így nem is csörög annyira. Szerintem fontos, hogy egy kutyáról messziről látszódjon, hogy gazdás, bilétás.

2014. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!