Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana, de melyik?

Acana, de melyik?

Figyelt kérdés
3 hónapos, nagy testű kutyusom eddig Brit tápokkal etettem: bárányossal és lazacossal egyszerre, néha csirkéssel is, de ezek közül leginkább a halas ízlik neki (sajnos az felnőtt táp). Acana Pacificát adnék neki szívesen, ráadásul minden korosztálynak és méretnek ajánlják. Szüksége van inkább az Acana Puppy Large Breedre? Lehet valami előnye/hátránya ha mondjuk csak a Pacifica-t kapná?
2014. szept. 4. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben van a táp. Elolvastam ezt:

[link]

Írják, kölykök is ehetik, és van benne elég glükózamin, kondroitin, kálcium, foszfor, ami fontos egy nagytestű kölyöknek. Nyugodtan etesd ezzel, a sok omega3-tól még a bundája is gyönyörű lesz :)

2014. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagytestű lesz akkor adhatsz mellé GF-600-at, megelőzés képen, de igazából bármelyik Acana szerintem a legjobb választás. Mi is csak azt adjuk a kutyáknak már, pedig az elején próbáltuk valami olcsóbbat keresni, viszont lehet, hogy olcsóbb egy másik táp pár száz ft-tal, de sokkal vacakabb. Ár-érték arányban is jó, és ha kiszámolod a napi etetési költséget akkor sem egy horribilis összeg. Szóval mi már csak annál maradunk, igaz az ízeket szoktuk variálni, nem csak egy félét veszünk.
2014. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Acanától az én kutyám nagyon durván vakarózott, csomókban hullott a szőre... Ki kell tapasztalni melyik a legjobb táp a kutyádnak, nem biztos hogy az Acana.
2014. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!