Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Acana kutya táptól megy a...

Nagy568 kérdése:

Az Acana kutya táptól megy a hasa? Váltsak másik tápra?

Figyelt kérdés
Előtte pro plan tápott kapott. gondoltam hogy az acana jobb minőségű.
2014. aug. 16. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
előtte a pro plan táptől nem voltak ilyen gondok.
2014. aug. 16. 21:43
 2/8 A kérdező kommentje:
a változatosság miatt vettem acanát
2014. aug. 16. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Minek változatosság? ha beválik egy táp, lehet adni bármeddig.

Egy az egyben váltottál tápot? Acanából melyiket vetted?

2014. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valami lazacosat amiben nincsen szója pontosabban Acana pacifica
2014. aug. 16. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak azt eszi és mióta eszi, híg a széklete kizárásos alapon attól megy a hasa. Az, hogy melyik a jobb minőség, csak azután számít, hogy a kutyának beválik-e, mert az az első. Van, amelyik az olcsótól gyönyörű és van, amelyikből a csúcs táp elöl-hátul jön ki. A tiédnek ez az Acana nem vált be. Egyébként nem kell váltogatni a tápokat, de ha mindenképpen több félét szeretnél adni, akkor próbálj ki egy másikat, de arra azért figyelj, hogy vannak kutyák, amelyek a hirtelen váltásokra érzékenyen reagálnak, lehet, hogy a tiéd sem fogja csípni a váltogatást. Akkor már inkább egye azt, amit szeret és ami jó neki. A Pro Plan egy teljesen jó táp.
2014. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is ment a hasa az Acanától (Puppy Large). Mellette szép volt, de folyamatosan enyhe hasmenése volt, míg nem váltottunk Belcandóra. Attól semmi baja.
2014. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Mennyi ideje eszi??

Van, hogy idő kell az acanára átállásra,de lehet az is, hogy nem fogja bírni a gyomra.Csökkentsd az adagját először,és ha nem lesz szilárdabb a széklet,akkor ez nem nektek való táp.

Az acana pont hu fórumán olvashatsz hasonló problémákra adott választ.

2014. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
át álltam a pro planra ettől semmi baja nincs
2014. okt. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!