Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon jó munka...

Van egy nagyon jó munka kutyám érdemes lenne tőle almot lehozni?

Figyelt kérdés
Most nem tudom így elmondani látni kell , van egy német juhászkutyám de nagyon profin dolgozik , suliban minden kutyát lealázz. Ráadásul egyenes hátú szép rajzos. Csak meg kell találnom a tökéletes hozzá hasonló kant. Vagy veszek vagy keresek még nem tudom.
2014. szept. 7. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Már itt buktál kicsit. NJ-t elsőre 7-8 évesen fedeztetni nem jó ómen.

Ennek semmi köze a fajtajellegű szólamokhoz.

2014. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Pedig fajta jellegű keverékeid lesznek, mivel süt rólad, hogy nem vagy tenyésztő. Ezáltal nem lesz a kölyköknek törzskönyv készítve és csak fajta jellegű keverékek lesznek :)
2014. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Hmm, és amúgy hányas vizsgáig is jutottatok el?
2014. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Eszedbe jutott már szűretni fajtabetegségekre?Azért,mert jól dolgozik,még örökítheti őket.
2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit nyugodj már le és vegyél vissza, kedves Kérdező! :)

Elhiszem, hogy csodálatos kutyád van, ugyan úgy, ahogy az én kutyám is csodálatos és minden szerető gazdinak az a saját kutyája. De az alom az már teljesen más tészta. Keress egy számodra szimpatikus tenyésztőt, menj el hozzá és beszélgess vele. Szerintem talán ő el tudja magyarázni, amit itt nekünk nem akarsz megérteni.

2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 alice_L ***** válasza:
90%

Természetesen érdemes volna, mivel nemzetkozi versenyeken elért eredményeit a pedigrén is megjelentetik, kulonosen németjuhaszoknal.

Es ennek van anyagi vonzata is, elvégre a heti minimum 2, de inkabb 3 munka edzés és a jo eronléthez szukséges napi kondicio tarto gyakorlatok elég sok idobe/pénzbe kerulnek, igy természetes hogy ebbol neked vissza jon valami, és persze értékes egy olyan kutya aki birja az ilyen szintu terhelést, foleg mentalisan.


Ha papir nincs, és hetente egyszer orulsz a helyi suliban, akkor mindegy milyen a hatvonala, az nem elég a tenyésztéshez.

2014. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha újjabb korcsokat akarsz gyártani a te dolgod, csak aztán ne rinyálj ha a nyakadon marad az összes!

Amíg a kutyádnak nincsen munkavizsgája, addig szart se ér a kutyád. Senki elött nem bizonyított.

Ellenben az én kutyámbak IPO 3 vizsgája van, rendőrök is kérték már kicsinek de nem adtam, éles helyzetben is bizonyított.

A tenyésztője szokott fedeztetést kérni, és csak olyan szukára teszi ami JAVÍTJA a hibákat. Ugyanis egyik kutya se tökéletes.


Tehát az én kutyám porig ,, alázná'' a tiédet plegy kiállításon vagy csak egy sima versenyen. A B.V. versenyeken eddig mindenkit elvert.....

2014. szept. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
7-8 éves szukát először tenyésztésbe venni, a legnagyobb hiba, ami létezik. Veszélyben van ő is, és a leendő kölykök is.
2014. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%

Áh :D

Öreg lenne a szuka. De téged nem érdekel az se ha meghal a szuka. Te egy ilyen ember vagy. És ha szül 8 kölyköt? Akkor mi lesz? Tudod hogy egy alom felnevelése mi pénz???

2014. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!