Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes most 5...

Szerintetek érdemes most 5 hetes kiskutyát hozni hogy kezdődik a suli a meg a munka és a tél?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen????? Az eszem megáll, még legalább 3 hétig az anyja mellett a helye!! Miért akarnak tőlük ennyire szabadulni, hogy gyakorlatilag bébiként el akarják passzolni? De utána is érdemes legalább 1 hetet otthon lenni vele, míg nagyjából megszokja az otthonát.
2009. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes kutyát ne hozz el, majd ha 8 hetes lesz akkor! Neked kell eldöntened, hogy tudsz-e elég időt rááldozni. Ha nem vagy benne biztos, akkor ne hozd el inkább.
2009. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
6 hetesen már sztem viheted. előtte nemnagyon érdemes
2009. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolot meg, hogy tudsz-e vagy akarsz-e suli, munka meg a hideg ellenére időt fordítani rá. Szerintem pár hét mulva hozd el ha szeretnéd. Munka meg hideg mindig lesz, úgyhogy nem hiszem hogy ez akadály lehet, ha az ember tényleg szeretne a kutyával foglalkozni, akkor úgyis lesz rá ideje.
2009. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervál ***** válasza:
100%
Nem!Talán az jobb lenne hogy szomszédokra rábízni meg ilyen de az sem jó mert akkor a szomszédhoz szokik hozzá.egyedül meg nem hagyhatod othon mert most még kánikula van meg a kiskutyákat elrabolják a cigányok szerintem ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincs baj csak a korával. Én gimi mellett foglalkoztam a 3 kutyámmal. 8 hetes kora előtt ne hozd el. A telet meg szeretik a kutyák ha van egy jól szigetlet házuk vagy tarts bent.
2009. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a marha aki odaadja 5hetesen??!!??
2009. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 3 hetesen is találtam eladókat!
2009. aug. 28. 19:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon rossz helyen keresgélsz...
2009. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És oda volt írva hogy azonnal elvihető? Nem hiszem... Vagy linkelj be egy hirdetést. Sokan hirdetik hogy 3 hetes kölykök eladók, de oda is írák (jobb estetben), hpgy 5 hét múlva elvihetők. Persze sokan már 5-6 hetesen elpasszolják a kutyákat, ezeket hívjuk szemét szaporítóknak.
2009. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!