Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apu nem akar nagy kiszerelésű...

Apu nem akar nagy kiszerelésű jó minőségű tápot venni. Mivel vegyem rá?

Figyelt kérdés
Apa szerint a Friskies meg a Pedigree meg a az ilyenek jó a kutyának, mert szerinte ugyan az a száraz bogyó van benne. Azt mondja, hogy sokkal egyszerűbb megvenni a boltba, mint hogy megrendeljük, és házhoz jön, mert szerinte ne rendelgessünk, és szerinte ez átverés, mert hogyha olyan jó akkor miért nem lehet boltba megvenni. És úgy gondolja, hogy felesleges megvenni a 'jobb' minőségű tápot, de ugye szerinte nem jobb, pedig megtehetnénk hogy egy jobb tápot vegyünk neki. Britet szeretnénk venni, és 560 ft lenne kilója. Szóval ez egy tök jó ár, nem tudom apának mi a baja ezzel. Szerintetek?
2014. szept. 9. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Bocsánat, hogy ezt kell mondjam, de amíg apukád fizeti, addig sokat ne várj el.
2014. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjetek el az állatorvoshoz. Ő felvilágosítja majd apukádat, hogy milyen károsak az agyonreklámozott "tápok". Nálunk ez a módszer vált be. Egyébként a mi állatorvosnál lehet kapni prémium tápokat, én mindig ott veszem.
2014. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hány éves vagy,de esetleg elmehetnél diákmunkára és a keresett pénzből megvehetnéd azt a kaját a kutyának,amit akarsz.
2014. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig apa veszi/vette a tápot és ugyan annyit kéne fizetnie mint eddig mert az árkülönbséget ki tudnám fizetni. Állatorvoshoz meg a tesómmal visszuk a kutyát, mert anyuék nem akarnak elmenni :(
2014. szept. 9. 22:12
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha megmondanád neki,hogy elintézed a megrendelést,át is veszed,neki nem lesz vele dolga?
2014. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
neten még nem rendeltünk semmit. szerintem ezért olyan bizonytalan. gondoltam rendelek a kutyának valami játékot/ilyesmit, aztán láttam hogy kétszer annyi a pk mint a játék..egyépként 14 vagyok. Egy kis faluban lakom, úgyhogy a diákmunka elég macerás lenne.
2014. szept. 9. 22:40
 7/14 anonim ***** válasza:
A tapot sok webaruhaz ingyen kihozza, mert nagyobb tetel. Igy olcsobb lehet, mint boltban venni.
2014. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisállatboltba is lehet prémium tápot kapni, esetleg ha mentek bevásárolni arra kanyarodhattok. Amúgy a Friskies meg a Pedigree is jó drága tápok, szóval kb már abban az árban is lehetne vmi minőségibbet kapni.
2014. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt ajánlom. Nagy kiszerelésben vegyétek a tápot, mert 9 ezer forint felett ingyenes a kiszállítás. Ahogy néztem itt 2x15 kg Brit kerül 13560 forintba, ami elég jó :)


Apukáddal meg olvastasd el ezt: [link]

2014. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt pedig megnézhetitek a "vevői véleményeket" :)

[link]

2014. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!