Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg vagy csak szomorú a...

Beteg vagy csak szomorú a kiskutyás dolog miatt?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hetes shar pei em és mellette még van egy befogadott kutyám is.Mindig eggyütt játszottak de most a befogadott kutyának kiskutyái lettek és nem foglalkozik Lenivel.és mióta ez van azóta nem eszik Egésznap alszik .de az is lehet hogy elkapta tőlem a betegséget?vigyem orvoshoz??

2014. szept. 10. 15:36
 1/7 csabika1971 ***** válasza:
100%

Tőled, betegséget? Nem valószínű.

Foglalkozz vele kicsit többet te, ha barátja nem tud, ráadásul te vagy a gazdája. Én azért tartok kutyát, hogy törődjem vele. Mikor meg már ott lesznek a kiskutyák, azok úgy is lefoglalják.

2014. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Foglalkozok vele nagyon sokat eddig is nagyon sokat foglalkoztam vele imádom de játszani csak jobb egy kutyával mint egy emberrel :-) de majd elviszem a tesójához hátha lefoglalja
2014. szept. 10. 15:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé soványka lett. Szerintem elkének vinni az orvoshoz
2014. szept. 10. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg állatorvosnak! Soha nem jó ha egy kutya nem eszik és bágyadt. Pláne egy kölyöknél, akinek szinte még nulla az immunrendszere.
2014. szept. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze elviszem :) nem tudom mit csinálnék ha baja lenne imádom a kis gyűrött pofiját :3
2014. szept. 10. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya nem eszik,ott valami gond van.

Vidd el állatorvoshoz,és lehetőség szerint a másik kutyátokat is vigyétek el majd ivartalanítani,mert rengeteg kisdobott kiskutya van,akitől a saját kölykeiddel elveszed az esélyt a gazdisodásra.

Ráadásul a kutya egészségére is mehet az ellés és a tüzelés.

Ivartalanítani kellene.A shar pei-t is,ha ivaros.

2014. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze ivartalanítva lesz mind 2 csak a sharpei még kicsi a másikat meg így fogadtuk be
2014. szept. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!