Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog az hogy nagyon...

Normális dolog az hogy nagyon szomorú vagyok miatta?

Figyelt kérdés

47 éves édesanya vagyok, és van kettő gyerekem, egy fiam és egy lányom!


A fiamról van inkább szó itt, 28 éves, van egy párja, és egy gyermekük is aki 6 éves.

A fiam lassan kettő éve Németországban dolgozik, 2 havonta járt haza körülbelül 1 hétre.

A fiam párja annyira féltékeny volt hogy azt akarta hogy vagy a fiam jöjjön haza, vagy pedig ők menjenek ki.

Na és ezt az utat választották hogy ki költöznek.

Nincs köztük nagy szerelem, mindennaposak a vitatkozások.


Én pedig nagyon szomorú vagyok, hogy mivel ki költöznek jó ha évi 2-3 szor haza jönnek.

Holnap már indulnak is, szóval az érdekelne hogy normális hogy sírok?Szomorú vagyok?


Más is van esetleg hasonló cipőben?


2014. jan. 5. 10:03
 1/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul nincs az hogy " bármikor" haza jöhetnek, mert albérletben laktak, és már a bútorokat is eladták.

Lehet hogy a menyem nem is fogja magát jól érezni és két hónap múlva haza akar jönni a semmibe.

2014. jan. 5. 10:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális.
2014. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Nekem is hiányozna a gyerekem és az unokám.


De az is normális, hogy ők egy családként együtt szeretnének élni. Ez nem feltétlenül a menyed féltékenysége miatt van így. A gyereknek is biztos hiányzik az apja és viszont. Meg azért mégis egy házaspárról beszélünk, nem csoda ha megviselte a kapcsolatukat a különélés.

2014. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szomorkodás normális, de ez az Ő életük. Csak koncentrálj az unokákra, Ők a legfontosabbak.....
2014. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális sztem.Minden elválás fájdalmas.Még akkor is fogsz majd sírni amikor legközelebb hazajön.(örömtől) :) Én már csak tudom mert a párom kint él havonta jár haza.fiad merre dolgozik és mit? A menyed is tud majd kint dolgozni?
2014. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hegesztőként dolgozik és Baden-Badenben.

A menyemnek nem lesz kint munkája!



Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 5. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Honnan tudod, hogy nem fog kint munkát találni? Lehet hogy nem egy hét alatt, de több esélye van, mint itthon.
2014. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Normális. Második karácsonyunk a felnőtt gyerekek nélkül.

24.-én egy laza mozdulattal kidobtam a feldíszített karácsonyfát.

Mert szegény, ártatlan fenyőfa volt a még szívszorítóbb érzésnek a jelképe, hogy egyedül maradtunk.

2014. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező de két dolog jutott egyből eszembe:

- arra nem gondoltál, hogy az unokádnak szüksége van az apjára???

- miért gondolod azt, hogy a fiatal anyuka féltékeny? Nem az a normális ha a család együtt van?

Inkább örülj, hogy jobb életük lesz, biztosan a fiatalasszony is talál majd magának munkát, az unokád pedig külföldi iskolába fog járni, nyelvet tanul... stb. Te is kimehetsz hozzájuk bármikor.

Nagyon önzőnek tűnik a kérdésed! Egészségesnek találod, hogy az unokád 1 év alatt hatszor látja az apját és a fiatal feleség hatszor a férjét? Nem is értem mi a bajod? Hat év után milyen szerelem legyen köztük, mikor 2 éve kint van a fiad? Ki nem vitatkozik a párjával? Ne sírdogálj, hanem alakítsd az életedet úgy, hogy minél többet meg tudd Őket látogatni!

2014. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Papp Zsuzsanna Márta válasza:

Szerintem ez normális.

De gondolj a kis unokádra, Hogy milyen lehet neki hogy csak évente néhányszor láthatja az édesapját... :(

2014. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!