Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafaj lehet a nekem...

Melyik kutyafaj lehet a nekem valo?

Figyelt kérdés
A nemetjuhasz tul nagy es mozgekony volt nekem nem birtam rendesen lefarasztani szoval egy olyan kozepes meretu lenne a legjobb se tul kicsi se tul nagy, szeresse a gyerekeket ne legyen egyaltalan agressziv az idegenekkel sem es ha lehet konnyen lehessen tanitani :D.

2014. szept. 11. 10:27
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
27%

Plüss kutya?


Golden retriever.

[link]

2014. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szóval lepasszoltad azt a kutyát valahova? Egyiket sem ajánlom. Minek kutya, a gyerekeknek?


Egy kutya könnyen tanítható, ha következetes vagy és határozott. Ha ezek nincsenek meg benned, akkor az úgynevezett könnyen tanítható fajtákkal is szenvedni fogsz.

2014. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%

Mopsz, bár neked nem való kutya, ha egyből lepasszolod, amint valami nem stimmel.

Golden retriever is mozgékony szerintem, szóval azt nem javaslom.

Mopszot írtam, de vele is kell foglalkozni, szóval az sem biztos, hogy jó lesz. Szóval, inkább macskát vegyél, azok elvannak egyedül is.

2014. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy németjuhászt nem tudtál lefárasztani - amely nem mellesleg a világ egyik legokosabb kutyája és közepesen nagy mozgásigénynnel rendelkezik - akkor neked nem való kutya. Mert valószínű csak szenvednél az összessel. Minden kutyát mozgatni kell és tanítani, minden nap! Okosabb kutyákat könnyebb tanítani és kezelni, de ha te egy németjuhászon is túladtál, maximum plüss kutyát tudok ajánlani. :)
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Plüss vagy műanyag :)
2014. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Kutyafaj? Mondjuk a Canis Lupus Familiaris :)

De inkább egy ilyen : [link]

2014. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Hol írta a kérdező, hogy túladott a kutyán? Attól még, hogy volt vele dolga, még nem biztos, hogy a sajátja volt és lepasszolta. Az is lehet, hogy már elpusztult. Én is tettem föl már ilyen kérdést, csak goldennel, mivel nekem aktívebb, okosabb kutya kellett, a golden kevés volt, de ettől még nem az én kutyám, hanem anyósoméké, mi a border mellett döntöttünk.



A kérdezőnek egyébként én is goldent ajánlanék.

2014. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat, a tobbihez pedig nem akarok hozzafuzni semmit :D
2014. szept. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!