Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kolyok rotim sajnos...

Van egy kolyok rotim sajnos minosegi tapot nem tudunk venni barf etetest valaszthatom helyette? Ha igen akkor miket rakjak benne ami eleg a fejlodesben?

Figyelt kérdés
gondolom nem en vagyok az egyeduli aki szereti a kutyakat es nem tud minosegi tapokat venni. esetleg tanacs aki tudja vagy elonyosebb aki volt/van ebben a helyzetben volt. koszonom szepen elore is a segitseget :)
2014. szept. 11. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A neten rengeteg útmutatót lehet találni a BARF etetésről, javaslom, keress rá. A facebookon is van BARFos csoport, ahol konkrét tanácsokat is kaphatsz a kérdéseidre.
2014. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy Nyesedék hús kutyáknak nevű csoport. Ott tudsz tájékozódni róla. De a BARF sem olcsóbb, mint egy jó minőségű táp...
2014. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Nyesedék húsos csoportban beszerzési lehetőségekről lehet tájékozódni, nem magáról az etetésről.
2014. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jobban megtudnam naponta venni a hust mint hogy egyszerre koltseg olcsobb minosegi tapra ami 7 8 ezer ft es elegendo egy honapba bar nem soknak tunik de sajnos nem tudom megvenni egy osszegbe.
2014. szept. 11. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vegyesen etetném. Ha nem tudsz egyszerre megvenni jobb tápot és kimérve sem lehet kapni a közeletekben, van az Aldiban a Romeo nevű táp. 3kg 1000ft, és bár nem egy Acana, nincs benne színezék és szója sem. Én is etettem vele egy ideig, mikor a jobb tápokra nem tudtam költeni. Ha ehhez adsz neki nyers, húsosabb farhátat (érdemes a nyers dolgokat külön etetés alkalmával adni, pl. egyik étkezés tápos katyvasz, másik étkezés farhát), időnként a táphoz kis túrót, néha egy-egy nyers vagy főtt tojást, maradék főtt húst, zöldséget (nem fűszeres húst, hanem ha pl marad húslevesből kis főtt nyesedék), kevés rizst (mindezekhez fokozatosan hozzászoktatva), szép és egészséges felnőtt kutyád lesz :) Mehet még neki egy-egy evőkanál kefir heti párszor, ja, és a zselatinpor (bármelyik közértben kapható) egy-egy csapott kiskanállal jó az ízületeinek!


Olajos halkonzervet ha esztek, abból is egy-egy kanállal rácsaphatsz a tápjára, csak ne túl sokat, h. ne hajtsa meg.


Nagyon rendes dolognak tartom, hogy ilyen gondos gazda vagy, és veszed a fáradságot, és körbekérdezel, hogy hogy tudnád a legjobban megoldani, hogy jó minőségű kaját kapjon a kutyád! :) Más gond nélkül megvenné a MixiMaxi tápot, mert nem érdekelné a kutyája egészsége.

2014. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, hagymát ne nagyon még főve sem, krumpli főve mértékkel simán, répa nyugodtan, fokhagyma főve egy-egy gerezd alkalmanként.


Ha nem nagyon mohó, csirkeláb egy-egy nagyon jó szintén az ízületeinek, csirkefej, marhagége stb. Ezekhez azért nem árt, ha idősebb kicsit, 4-5 hósan már simán elrágja.

2014. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ezeket a csontos dolgokat soha ne főve kapja!! Akkor sem, ha marad a húslevesből, mert bélelzáródást okozhat! Nyersen gond nélkül adhatóak.
2014. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!