Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem INGYEN elvihető...

Tudtok nekem INGYEN elvihető fajtiszta francia bulldog kiskutyákat?

Figyelt kérdés
Francia bulldog kutyust szeretnék legfőképpen úgy hogy ingyen el tudjam vinni de nem felnőtt kutyust hanem még picit szeretnék tudnátok linkelni esetleg párat?

2014. szept. 12. 07:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Én meg ingyen elvihető LCD TV-t keresek. De nem használtat, hanem újat, és kifogástalanul működő állapotban! Legalább 55"-os legyen!
2014. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől fajtatiszta kiskutyát nem kapsz.
2014. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
87%

Ingyen? Mert azt csak úgy osztogatják, vagy mi? A francia bulldog nem egy olcsó fajta, nem véletlenül, ha már sokkal ár alatt jut hozzá valaki, az is gyanús, hogy esetleg egy mocsok szaporítótól vette.

Ne számíts arra, hogy találsz, de még ár alatt se venném meg esetleg a helyedben, meg kell fizetni a "minőségi" (értsd, rendes szülőktől származó. egészséges) kutyákat.

2014. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
vért ne adjunk?
2014. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha megvenni sincs pénzed, hogyan szeretnéd gondozni?

Oltások, állatorvos, megfelelő minőségű táp, stb. Ezek nem olcsó dolgok.

2014. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Fajtisztát szeretnél, de hogy az nem fajtatiszta, egészséges egyed lesz, az is biztos. Ha fajtatiszta - mert ez az általad keresett szó!- kutyát szeretnél, meg kell fizetned az árát, hiszen az valóban fajtatiszta, és egészséges. Ha nincs pénzed, spórolj! Más is így csinálja.
2014. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

"Fajtiszta" kutyát kaphatsz ingyen, bemész egy menhelyre és ott lesz többszáz gazdára váró kutya, akiben nincs se macska, se hörcsög.

Fajtatisztát viszont NEM kapsz 100.000ft alatt. Maximum a jófogásról valami ideggyenge fajtatisztának beállított keveréket egy húszezresért.


Nem értem miért kell naponta húsz ilyen kérdés.

2014. szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés szerint nem is egyet akar.Tehát lehet,hogy egy jövőbeni szaporítóval van dolgunk?
2014. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap a dunaparton voltunk barátokkal és a lánchíd fele elszaladt egy, még biztos ott van valahol
2014. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

"Tudsz nekem INGYEN elvihető eredeti iPhone5-öt linkelni? Eredetit szeretnék és lehetőleg vadonatújat, kibontatlan csomagolásban!"


Annyi az esélye, hogy valaki ingyen adjon neked francia bulldog kölyköt, mint háromlábú sünnek a hatsávos autópályán. Egészségeset meg pláne nem fogsz kis pénzért se kapni. Tudod, valamin spórolnia kell a szaporítónak, ez általában az örökölhető, de néha tünetmentes betegségek orvosi szűrése (diszplázia, patella luxatio, PRA - tessék utánaolvasni), nyilvánvalóan beteg kutyák szaporítása (légcsőszűkület, epilepszia, allergiák - ezek annyira látványosak, hogy nincs rá szűrés), jó minőségű étel, orvosi ellátás.

Ha nincs pénzed kutyára, spórolj! Nem hajt a tatár. Francia bulldogot meg tényleg csak nagyon jó helyről érdemes hozni, különben ti fogjátok szponzorálni az állatorvos maldív-szigeteki luxusnyaralását.



#8 Én ezt úgy értelmeztem, hogy több linket szeretne, aztán majd kiválasztja a neki legmegfelelőbbet.

2014. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!