Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék játszani a kutyuso...

Hogy tudnék játszani a kutyusommal?

Figyelt kérdés
Az én kis yorkshire terrierem 5hónapos és hiperaktív..Nagyon huncut és imád játszani..Labdás játékot buncálni imád vagy csak hülyéskedni velem.. De valami mást is szeretnék vele játszani.ti mit szoktatok csinálni a kutyusotokkal?

2014. szept. 12. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
labdázunk, rongyot húzunk, fogócskázunk, jutalomfalatokat/játékait eldugom, ő meg megkeresi...
2014. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En rengeteget labdaztam vele, futottunk együtt . Próbáld tanítani , ül fekszik, nem, marad stb.
2014. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi agilityzünk. Nagyszerű sport: fejleszti a kutya-gazda kapcsolatot, mindkét fél mozgáskoordinációját, önbizalmát, erőnlétét, agyát.


Az otthon játszható játékokhoz én azt javaslom, keress a neten videókat, elsősorban azért, hogy lásd, hogyan játszik egy jó kiképző a kutyájával (hogyan mozog, beszél, milyen a hangszíne) - ha ilyeneket tudsz, az a játék minőségét nagyon megnöveli.

A kutyának a trükktanulás is játék tud lenni, különösen, ha klikkerrel tanítod.

2014. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!