Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség. Ma a 3 honapos...

Fütyicukor kérdése:

Segitség. Ma a 3 honapos staffim ellopta valahogy a szivacsot mosogató. és szétszedte, nem teljesen. De lehet nyelt le bvelöle kis darabkákat. Kijön belöle, vagy mi lesz? Gyomorsav feloldja? Enni adhatok neki délután igy?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 10:38
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Persze,nem lesz baja.Az enyém a plüssökben lévő vattát szokta néha néha lenyelni,imádja szétrágni játékokat.Egyszer pedig amikor még ezt nem tudtuk akkor eg szivacslandát darabolt föl és evett meg pár darabkát,még mindig él és virul.
2014. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Az én tacskóm is elcsent mindenfélét kiskorában, még néha most is elvisz pár rongyot és eljátssza. Evett már meg így lufit, papírzsepit, valószínűleg szivacsos matrac darabjait is, de sosem lett tőle szerencsére baja.


Figyeld a kutya viselkedését az elkövetkezendő pár napban, nem-e puffadt a hasa, székletében távozott-e már valami, de az sem biztos, hogy lenyelte.


Hogy a gyomorsav oldja-e a szivacsot, nem tudom, nálunk a lufi egyben jött ki.


Enni pedig nyugodtan adj neki, valami puhább, szaftosabb, esetleg rostosabb ételt, hogy hamarabb kitisztuljanak a belei.

2014. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Volt nekünk egy szuper állatorvosunk, ő mondta, hogy egyszer kihívták egy kutyához, akinek szorulása volt. A kutya erőlködött, és csak nem jött semmi. Aztán hirtelen megjelent valami furcsa dolog a fenekéből. Az orvos megfogta, és elkezdte óvatosan kihúzni. És jött. És csak jött. És csak jött. És végül meglett a tulajdonos köntösének az öve.
2014. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem régen a rottim egy polot evett meg...az utcán huztam ki belöle.......
2014. szept. 13. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején a kölyök rotim is nyelt le szivacsdarabot. Az akkori állatorvosunk azt mondta, hogy nem lesz tőle baja, a szálas dolgokkal lehet inkább baj.
2014. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos nj, eddig: 5 zokni, a franciaágy bal sarka, sólámpa feszültség alatt!, házi mozi minden vezetékkel,egy komplett 5.ös bőrfoci, ajtófélfák, kutyafekhely stb., ja, és lebontotta a falat a konyhában.
2014. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, nálunk is felrobbant a mosogatószivacs a konyhában egyszer, illetve a kihúzható kanapén rágott egy helyes kis üreget. Ja és a kanapé egyik sarka is valahogy elbomlott. Volt kukázás, és a távirányítóról egy egész sor gomb hiányzik, szerencsére az alsó misztikus színes gombok, amikről sosem tudtam mire jók.

Mára már angyallá szelídült másfél hónapos staffi gazdája :)

2014. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!