Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullok tényleg olyan...

A pitbullok tényleg olyan kemények?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egy 85 kilós 90 cm-es harcedzett kaukázusi megenné a pitbullt
2010. jan. 19. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Vacsorára megenné!!:D
2010. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem "enné" meg, de a Pitek alapvetőleg harci kutyána lettek tenésztve, nagyon dúrvák tudnak lenni. De ez neveltetéstől, és kölyökkori szocializálódástól függ.
2010. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
erre azért ne vegyél mérget:S én már láttam karón varjut;)
2010. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez az egész kérdés olyan hülyeség... Lassan minden napra jut egy-egy ilyen kérdés, hogy x fajta legyőzné-e y-t. Minek ilyenekkel foglalkozni?
2010. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
nekem amerikai staffordshier terrierem van,ami a pittbull finomítottabb változata,állítólag.hát az enyém még csak másfél éves tehát nem kifejlett,de semmilyen kutya közelébe nem merjük engedni,sajnos a legutóbb egy dogot marcangolt,alig lehetett kiszedni a szájából.pedig sose neveltük agresszióra,ez az öszönte.de a családért bármit megtenne!!!
2010. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szerintem a kutya nevelesetol is fugg,menyire agresziv.

De egy olyan nagy kutya szerintem is megeszi.

2010. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha ügyes vagy, neten találhatsz egy csomó török videót kangal-pit harcokról. Amire te gondolsz, abból a szempontból a kangal és a kaukázusi ugyanaz.

Hidd el, nem győzi le olyan simán a kau a pitet. Más a testfelépítésük, más a technikájuk minden tekintetben (mozgás, fogás, lépés, szorítás, stb.).


Akinek a staffija egy dogot marcangolt: nem titeket védett a kutya, ez nagyon rossz feltételezés. Ne ringasd magad abba a hitbe, hogy "hát a családért mindent".

A kutyátok egyszerűen szocializálatlan, azt hiszi magáról, ő a fasza gyerek, és különben is, a gazdi is megengedi.

A staffoknál és pitteknél pont ez a különleges kihívás, hogy speciális nevelésre van szükségük. Nem elég, ha nem neveled agresszióra. Különös gonddal, odafigyeléssel szocializálni kell kiskorától fogva mind emberekhez, mind állatokhoz!!! Ha ennyiben hagyod, egy év múlva ki sem tudod vinni az utcára. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó másik kutya megsérülhet, akár komolyan is. A kutyának fájdalmat okoz, a gazdájának pedig nem kevés pénzbe kerül a gyógyítás. Én nagyon kiakadnék, ha a kutyámnak nekiugrana egy akármilyen másik kutya, megmarcangolná, és alig lehetne leszedni róla.

Rendkívül felelőtlen dolog egy szocializálatlan, helytelenül nevelt staffival csak úgy sétálgatni az utcán.

(Nem vagyok előítéletes, semmi bajom a fajtával!)

2010. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha a pit ráfog a kau nyakára akkor akkor ott már nyert az ügy ! Kiakad az állkapcsa és vége !

Az én Pitem egyetlen 1x harcolt másik kutyával , egy közép ázsiaival , mert az bejött hozzánk , sajnos 2 állatorvos nem tudott segíteni rajtuk , mind kettő elpusztult :(

Mivel a Pitem rákapott a másik nyakára begörcsölt és kész , sehogy nem lehetet őket szétszedni , így mindkettőt el kellett altatni !

És még nekem kellett volna fizetnem , mert a másik kutya egy méregdrága kutya volt .... köszönöm szépen , az enyém sem 2 Ft volt ... ! És soha nem bántott senkit , mégis amikor a másik kutya belépett az Ő területére azonnal neki ugrott...

Pedig nem az én dárgám volt a hibás , mégis meg kellett halnia e miatt!

Azóta van másik 3 kutyám , nem Pit , hanem Amstaff és büszkén merem állítani a legjobb kutyák akiket eddig ismertem !

Nyugod Békében Kicsi Murphym :(

Ui: A kau lehet hogy nagy , és a Pit kicsi , de ha értenél egy kicsit is a kutyákhoz ez nem lenne kérdés !

Mivel a pit 30-40 kg tiszta izom , olyan erő van benne , ami lehet hogy egy kauban nincsen !

2010. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hali! állítom neked, egy pitnek 2harapás egy kaukázusi!


nekem van egy kau-amstaff keverékem 5hónapos, és leveri apum 6és fél hónapos németjuhászát, pedig 2x akkora a németjuhász !

2010. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Biglui válasza:
Ez igy van ahogy az elöbbi irta akinek meg kellett halnia a kutyijának.a pit borzasztó erős kutya amit csak te zsirnak látsz rajta az mind izom,tudom mert nekem is az van,játékból simán leteperi a cane corsomat pedig az kétszer akkora de nem érdekli a dolog,multkor a kerítésen át majd megőrült mert ott sétálgatott egy moszkvai szabadon,de nem volt semmi mert rászóltam és abba hagyta az agressziv viselkedést,pedig még csak 11 hónapos de biztos kikapott volna a moszkavi.a pittek rettentő gyorsak és mozgékonyak.a corsom néha csak les h hol van a pit mert mint a villám hol itt hol ott.
2010. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!