Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kolyok roti szukam es...

Van egy kolyok roti szukam es sajmos olyan anyagi helyzetbe kerultunk hogy egyenlore nem tudjuk suliba vinni. Kesobb meg ellehet vinni?

Figyelt kérdés
egyenlore az alap engedelmesegre tiltasokra ha tanitom az ugy megfelel addig?
2014. szept. 15. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tanítgasd otthon, a neten is sok segítséget kaphatsz. Foglalkozz vele rendszeresen, hogy ne unja magát, ne rosszalkodjon :)

Van olyan kutya, aki sose látott sulit, mégis tökéletesen működik.

2014. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rotival ugyan nincs tapasztalatom, de:


Szerintem az alap dolgok nagyon jól megtaníthatók otthon, utánaolvasás alapján, pláne ha van hozzá érzéked, és a logikát, az elvet megérted.

A klikker nagyon jó dolog, szerintem, azzal kapcsolatban is rengeteg infót olvashatsz.


Azt az idő fogja eldönteni, hogy kell-e a suli. Azt nehéz elképzelni hogy ha kitartó vagy akkor tanítani nem tudnád, hanem inkább a viszonyotokra gondolok. Szerintem tudod, hogy egy roti nem játék. Tudnia kell, hogy te vagy a főnök. Na, ebben lehet szükség a sulira, ha amúgy nincs más viselkedészavara.

Azt a legnehezebb szerintem elsajátítani, hogyan lehetsz Te a falkavezér.

2014. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy megtanulja az alap engedelmességet a többi kutyával való kommunikációt is ott sajátítja el. Vidd kutyák közé, és mindig legyél türelmes vele. Ha fél órát kell várni, hogy nyisson a többi kutya felé, akkor várd ki. Ha van olyan ismerősöd akinek jól szocializált kutyája van, hívd át kutyástól. A lényeg, hogy minél több (megbízható) kutyával és helyzettel is találkozzon.
2014. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekunk van meg egy kutyank is o eleg felos de inkabb a hirtelen zajoktol es a ferfiaktol mikor vittuk kikepzohoz mondta hogy nagyon erosen benne van hogy bantottak kicsinak es az idegrendszere ia gyenge ot igy kell elfogadni. a kiskutyat egyedul szoktam vinni szocializalni.
2014. szept. 16. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!