Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom sétálni vinni pár...

Nem tudom sétálni vinni pár napig a kiskutyámat, pedig még csak most tanulja a szobatisztaságot. Ez mennyire veti vissza a tanulást, vagy lesz ennek valami negatív következménye?

Figyelt kérdés

A hétvégén kint voltam a kutyafuttatón 3 hónapos kiskutyámmal, mint minden nap és játékból szaladgáltam vele. Sajnos valahogy rosszul léptem, elestem és kiment a bokám. A párom hozott haza minket, mert felállni se bírtam az esés után. Itthon azonnal lefeküdtem, felpolcoltuk, jegeltük és pihentettem, de nem sokat javult, sajnos jelenleg semennyire nem tudom terhelni.

Tegnap a párom vitte sétálni a kutyust, de ma már hétfő van és ugyebár ő dolgozik. Ebben az állapotban sajnos én sehogy nem tudok vele lemenni, más pedig nincs, akit megkérhetnék (csak nemrég költöztünk ide, nem igazán ismerünk senkit a társasházban), így a kutyus csak este tud majd sétálni, miután a párom hazaért a munkából és le tudja vinni.


Még nem szobatiszta, bár nap közben már nem nagyon szokott lenni baleset, de most kicsit nehéz lesz neki, mert nincs aki nap közben levigye.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyiben fogja megnehezíteni, hogy teljesen megtanulja a szobatisztaságot? Nem fogja elfelejteni, amit eddig tanult, ha most pár napig ez lesz a helyzet? Mennyire veti ez vissza az eddig elért eredményeket nála? Tudom, hogy képtelen még egy 3 hónapos kiskutya reggel 7-től este 6-ig visszatartani mindent, és most még csak meg se szidhatom, ha idebent elcsurrantja magát, mert nem ő tehet róla, de azt nem szeretném, ha azt hinné, hogy ezek után nyugodtan piszkíthat a lakásban...


Szerintetek mennyire lesz negatív hatással rá a szobatisztaság szempontjából, hogy most néhány napig ágyhoz vagyok kötve és ő csak este meg reggel lesz sétáltatva?



2014. szept. 1. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szeeintem jó ötlet lenne, ha megkérnétek valamelyik fiatalabb szomszédot, vagy időset is:) Tudom irtad hogy nem ismertek senkit még de ez jó alkalom lenne az ismerkedésre is .

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, lehet hogy nehezebb lenne igy tanitani a szobatisztaságot, de biztosan megtanulná így is, hogy ez a pár nap kimarad :)

2014. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!