Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Horgászni általában lehet...

Horgászni általában lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni a Vörösmalom horgásztóhoz, de az oldalukon nincs kiírva a kutyákkal kapcsolatban semmi infó.Általában lehet, vagy nem lehet vinni ilyen helyre kutyát?
2014. aug. 28. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg ha lehet is, nem biztos, hogy erdemes. Az enyem legalabbis villamgyorsan elunna magat, aztan meg fegyelmezessel telne az egesz horgaszat. Pedig jol nevelt, de nem szeret egyhelyben ulni orakig, mikor szerinte setalni is lehetne.
2014. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pecások nem szeretik a nyüzsgést. Egy kutyától elvárni, hogy naphosszat heverjen, gonoszság.
2014. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a parommal gyakran visszuk. Bar mi ketten vagyunk, de jol elvan velunk a kutya. Neha ha nagyon nagy esemeny van, pl. 20kg- os harcsa kifarasztasa, akkor kiakasszuk a porazzal es elvan. Minden kutya szeret a gazdajaval lenni, barhol is van es legalabb megtudja, micsoda szornyek elnek a toban:)
2014. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Fel kell hívni a horgászhelyet és meg kell kérdezni,a honlapon általában nincsen fent.Mi is felhítuk őket és mondták,hogy be lehet vinni kutyát.Habár ott nem is én akartam horgászni,hanem az apukám,de én addig eljátszottam,elsétálgattam a kutyámmal.
2014. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kéne elvinni horgászni? Ez pont egy olyan nyugis, csendes dolog, a kutyától pedig nem lehet elvárni hogy órákig feküdjön csöndben.

Egyet vakkant, már elüldözi a halakat, aztán mivan ha kedve támad kicsit úszni? A kettő együtt nem menne szerintem.

2014. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ismerem a kutyám, én tudom milyen.Ha kell 1 napot is tud csendben pihenni, de ha játék/munka van, akkor meg pörög.:) Mindenhova viszem magammal (bolognese) még étterembe is, és tudja, hogy mit várok el tőle.Ha nem vihetek kutyát, akkor természetesen nem megyek horgászni.

Köszönöm a kérdésre válaszóknak!:)

2014. aug. 29. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen más a helyzet, ha az ember csak magában pecázik, és más, ha olyan helyen van, ahol többen is vannak.
2014. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó,hagyjuk már,hogy zavarja a másik horgászt. Hs nem csobog a vízbe,ugat vagy rohangál össze vissza,akkor mehet a fenébe,akit zavar csak azért,mert ott van.

Kérdező,telefonálj oda a tóhoz és kérdezd meg. A legtöbb helyre lehet vinni,de azért akad,ahova nem.

Mi rendszeresen visszük magunkkal horgászni a kutyát. Sok helyen voltunk,soha senkit nem zavart. Nem megy el,ücsörög a parton vagy alszik. Ha valamit csinálunk jőn kiváncsiskodni. És persze ha kapás van rögtön leellenőrzi mi is akadt meg :-)

2014. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szilvi & Argos ***** válasza:

A tavak kezelőjétől, tulajától függ, hogy vihető-e vagy sem. Hívjátok fel, kérdezzétek meg!


Miért ne lehetne horgászni kutyával? Előtte kicsit lemozgatni, aztán szépen elfekszik gazdi mellett.

Kutyásként sokszor beszélgetek horgászokkal, hangosan nevetnek, nem izgatja őket, ha kapás van, ugranak :D Sőt, sokszor van, hogy náluk nincs kapás, de ahol a kutyám csobban-úszik, ott nagy "rablások" vannak!

2014. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az én boxerem speciel nagyon jól át tud aludni akár egy 16-20 órás pecát, néha horkol, de mint kutyatulajdonos be kell látnom: sokan félnek vagy tartanak tőle, zavarja őket már a jelenléte is. Én csak a helyi tóhoz szoktam néha magammal vinni, mert ott már szinte mindenki ismeri, de ha idegen helyre megyünk akkor nem viszem. Mindenki azért megy horgászni, hogy kikapcsolódjon, és nem azért, hogy idegeskedjen, fél szemmel azt nézze, hogy a kutyád esetleg megharapja-e a gyerekét, vagy ellopja-e a szendvicsét, vagy (ilyet láttam is már)megegye a halibut pelletet. Én, mint kutyás azt gondolom, hogy ne vidd, mert lehet, hogy más kikapcsolódását teszed tönkre, ugyanis az nincs a kutyádra írva, hogy jólnevelt. Ezt csak te tudod, a környezeted nem.
2014. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!