Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyàmn...

Mi baja lehet a kutyàmnak? Bovebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy 4es fel eves Bullterrierem,aki amugy imàd jàtszani,energikus,orokmozgo es foleg imàd enni!!

Azonban 1het leforgasa alatt,màr vagy 5szor hànyt,ma pedig màr 3szor es nem nagyon akar enni,ami nala meg sose fordult elo!! :( olyan szomoru a pofija is es kedvetlenul,lassan mozog!! az orra nedves,de tuti,h vmi baja van!! szerintetek?? egyenlore nem tudom allatorvoshoz vinni,de ha szerintetek vmi komoly,akkor elviszem!!


2010. jan. 19. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

és te vártál 1 hetet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????

orvos, MOST!

2010. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megrémíteni, de biztos van valami baja, mert magától, csak mert mondjuk nincs kedve. Vidd el orvoshoz, tudom azt írtad most nem tudod, nem tudom pontosan mire értetted, de ha anyagiara, a kutyid fontosabb, szóval kérj kölcsön. Annyira nagy összeg nem lehet, remélem nincs olyan komoly baj!


További egészséget Neki, és Neked is!

2010. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez egy hete tart, akkor azonnal orvos. Én két nap után viszem rögtön vagy ha bármi szokatlant tapasztalok. Ilyen esetben, ha ismer a doki és egészséges a kutya, akkor fizetni sem kell. Ezért kell rendszeresen járni egy dokihoz.
2010. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!