Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert morog a pàromra?...

Miert morog a pàromra? A kutyàm kèt napja morog a pàromra foleg ha kozeledni akar hozzàm es a kutya is melettem ul! Fel ève eggyutt elunk eddig mèg sosem morgott rà! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eloszor akkor morgott rà amikor èn mèg fekudtem reggel ès a pàrom ment dolgozni,puszit akart adni erre a kutya megmorogta!Ma reggel ugyanez tortènt!delben mikor hazajott ebedelni bement a szobàba a pàrom a kutya utànnament ès mikor a pàrom leult az àgyra megint megmorogta!utànna mikor ment dolgozni megint megmorogta!napkozben nem morog rà,jàtszik vele,simogatja a pàrom!Nem èrtem,mi baja lehet!?Segitsetek!!!
2011. szept. 20. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny a kutya hogy a pároddal foglalkozol, nem vele. Ennyi, nem tudom mit lehet ez ellen tenni. Kicsit többet légy a kutyával, talán az segít
2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
A kutya van legfelül a rangsorban és a "tulajdonának" tekint téged, így amikor az omega egyed (a párod) közeledik, akkor ő bevédi a tulajdonát. Mivel ilyenkor a párod visszakozik, így a kutya rögtön megerősítést is kap. Utána már próbálkozik a kutya más szituációkban is. Félre ne értsd, semmiképp sem javaslom, hogy nyílt konfrontációba kerüljön a párod a kutyával, mert annak sérülés lehet a vége. Az ilyen esetek legjobban úgy oldhatók meg, ha TI (Te is!) állítotok fel a kutyával szemben hasonló szabályokat, mint amit most ő állít fel veletek szemben. Például, felállíthattok egy olyan szabályt, hogy a kutya nem mehet be a szobába. Nem azért, mert becsukjátok az ajtót, az maradjon csak nyitva, hanem azért, mert ti megtiltottátok neki! Egy újabb szabály lehet, hogy a kutya nem mehet oda hozzátok, csak akkor, ha hívjátok, utána viszont megint el kell mennie távolabb. Eddig milyen szabályok vonatkoztak a családotokban a kutyára? Hogyan zajlik például az evés nálatok, és hogyan zajlik a kutya etetése?
2011. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a féltékenységet hagyjuk már, nem kell a mellébeszélés!
2011. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha egy kutya rendesen van nevelve, akkor NEM MOROG SOHA gazdáira. Milyen fajta?
2011. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Csodálatos kutyadoki-ban (Cesar Millan műsora a NATIONAL GEOGRAPHIC-on) is volt ilyen eset. Valóban így van, hogy a kutya azt képzeli magáról, hogy ő a falkavezér és te a tulajdona vagy. Meg kell neki mutatni, hogy nagyot téved!!! :D Pontosan úgy van, ahogyan a "hoszú választ" író mondta. Mondjuk én a férjed helyébe már csírájában elfolytottam volna ezt, "elvertem volna mint szódás a lovát!" Ne hogy már ... :D
2011. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Màr az elso alkalommal mikor ràmorgott a pàrom ràkiabàlt ès bekuldte a helyère!eloszor azt gondoltam bevitt valamit az agy alà csontot vagy valami kajàt!kis lakàsban lakunk a kutya az agy alatt alszik,nemrèg kidobtam a pluss jàtèkàt mert szètràgta es kiszedte belole a szivacsdarabokat,tehàt tropàra vàgta,elotte azt hurcolta mindig az àgy alà,bàr nem hinnèm hogy ez a baj!mozogni szerintem eleget mozog mert naponta legalàbb 3x leviszem,ebbol kètszer 1-1 oràt sètàlunk!Nemrèg egy làny kutya koltozott a tàrsashàzba ahol lakunk ès tuzelhet mert làttam a garàzs meg a lift elott vèrcseppeket!fogalmam sincs hogy miert viselkedik igy
2011. szept. 20. 14:45
 8/19 A kérdező kommentje:
enni este kap,az etetèssel sosem volt baj mindig megvàrja mig beleontom a kajàjàt a tàlkàba.bàr mostanàban ha van valami maradèk a pàrom oda szokta neki adni kèzbol,de szèpen elveszi nem harapja le a fèl kezèt vagy ilyesmi,elveszi elviszi a tàlkàja mellè ès ott megeszi
2011. szept. 20. 14:49
 9/19 anonim ***** válasza:

hívjatok házhoz egy szakértőt!

a kiskutya el van kényeztetve és teljesen zavarodott a kutyatartók meg nem készültek fel a kutyatartásra!

2011. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ja es mèg valami,ràm is morgott eddig kètszer,egyszer amikor elmentem dolgozni es be akartam kuldeni a helyere,egyszer pedig tegnap este mikor "azt" csinàlta a làbammal èn meg leorditottam hogy menjen a helyere erre elkezdett morogni de nem felèm,hanem ment a helyère ès kozben morgott!
2011. szept. 20. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!