Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megnevelni, mit...

Hogyan lehet megnevelni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétfőn ide tévedt hozzánk egy szuka kutyus, állatorvos látta es chip nincs benne, egy éves, keverek.Nekunk van mar egy kutyan es egy macskank is. A két kutya nem jön ki jol, de a "verekedést" mindig a kobor kezdi es most mar a macskát is el kergeti pedig eddig nem tette.Neveliapum minden áron el akarja kergetni, de én meg nem tudnek ugy nyugodtan aludni hogy tudom nincs rendben a kutya..a lenyeg az hogy hogyan tudnám a két kutyát egymáshoz szoktatni es hogy ne bántsa a macskát?Remelem ad egy kis időt hogy meg legyen nevelve es nem kergeti el, egyebkent okos kutya.Tud bizonyos parancsokat es a gyerekeket nem bántja.Az ételt félti, de ez érthető.Engem akkor se bántott ha eves közbe simoggattam, tartottam s tálat.

Szerintetek mit kene tenni?

menhelyre nem fogadják be mert telt ház van.


2014. szept. 16. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Először nekünk is így volt a két kutya. Amikor verekedni kezdek nyakon öntöttem őket, vagy gyorsan szétválasztottam őket és leszidtam azt aki kezdte persze kicsit a másikat is. Szépen le kell őket ültetni és összeszoktatni őket. Együtt egy kis séta, tanulás le is fárasztja őket és közben a kapcsolatuk is javulhat :)
2014. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok sok türelemmel és sétálval. Sétáltasd és simogasd őket egyszerre.

Nevelő apádnak meg üzenem: nem elkergetni kell hanem elvinni a menhelyre ha nincs más

2014. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!