Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet velunk? Tobbi lent

Mi baja lehet velunk? Tobbi lent

Figyelt kérdés
egy no allandoan kerul engem meg a kutyamat ha odamegy ugatva a kutyam aki nem bant elrantja a kutyajat es egy csunya szo hagyja el a no szajat.ha porazon is van a kutyam akkor is egybol kikerul.pedig egy kutyas csoporttal szokott lenni igy ketlem hogy kutyakhoz nem engedi oda es egyszer mintha hallotam volna hogy rolam beszelnek.
2014. szept. 17. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószíná, hogy félti a kutyáját a tiedtől.Miért vagy ezen kiakadva? Ne menj a közelükbe.
2014. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok kiakadva annyira csak erdekel :) a csoportkuzyasok akkikel szokott lenni volt egy kutya akivel jatszottak a kutyammal mondtam semmi gond nincs vele ,csak ugatt az elejen, utana meg jatszik. hat jatszottak is.de mar ok se jonnek oda hozzank meglatnak annyi el is mennek ok is pedig a 2 kutya joban volt. egyszeruen a kornyeken egy kutya haverja sincs gondolom,de csak gondolom ez miatt lehet nagy veszelyesnek nyilvanitotta a kutyam.van egy kolyok kutyam is aki 5 honapos attol is felhetnek?
2014. szept. 17. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb , ha találkoztok, megállítod, és kulturáltan megkérdezed, mi az oka a viselkedésének?
2014. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet,inkább a te társaságod nem elég vonzó.De ez ne zavarjon,csatlakozz valamelyik csapathoz,úgy sem dobhatnak ki.Ha pedig ugat az ebed és úgy érzed ez zavar másokat,tiltsd le.
2014. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondom inkabb akivel elvoltunk kitalalta hogy hasmeneses a kutyaja azert ne jatszanak most.mondom jo majd akkor maskor azota is inkabb megfogja ha elmegyunk a masik oldalrol. az a baj hohy a kornyeken senki nem engedi el a kutyajukat ez az egy csoport van ahol 8 kutya van egyben. lehet velem van a gondja de egyszer beszeltunk es tok jol eltudtunk beszelni. de a fo boszorkanyhoz annyit nem szoltam hogy szia. egyszer se engedte a kutyajat oda.
2014. szept. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!