Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitsegeteket szeretnem...

Segitsegeteket szeretnem kerni a tobbi lent?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 19:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sajnos az allatorvosra sokat koltottem es mig nem lesz fizum addig olcso tapot kell vennem a kuzyusomnak olyan 2000 ft 10kg ra gondoltam. addig legalabbis :( mit tudnatok ajanlani a morzsi premium tapot_ vagy a lidlben kaphato Belossan tapot? tudom a brit is jo es olcso de jelen pillanatban nem tudom azt se megvenni 10 kg ba es annyi lenne csal eleg.
2014. szept. 4. 19:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha főznél neki? Mi egy időben rizzsel vagy tésztával kevertük a tápot, amikor volt kutyánk. Ha nincs is hozzászokva, ideiglenes megoldásnak megteszi.
2014. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az Aldiban van Romeo táp, 1000ft 3kg. Az olcsóbb tápok közül szerintem ez a "legjobb" ami kapható.


Mi is ezzel etetünk amikor éppen olyan anyagi helyzetben vagyunk.Nekünk nem volt gond eddig ezzel a táppal.

2014. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

19:43-as vagyok


Tényleg akár főzhetsz is neki. Rizs,egy kis zöldség,far-hát.

2014. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor inkább: nyak-farhát stb ( ezek olcsók ) persze nyersen, hozzá pedig főtt rizs. ugyanis abban az árban amit írtál, csak szemetet kapsz.
2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az az igazsag hogy 2 kutyam van egy 3 eves es 5 honapos a kicsivel voltam allatorvosnal.:( es a 6 kg az nem sok a 10 kilosat meg jobban be tudnam osztani rizzsel es hussal.
2014. szept. 4. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy gagyit kapok de ideiglenesen az is megteszi osszeszedem magam es ismet veszek eddig proplannal etettem oket
2014. szept. 4. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:

A bellosan-t (vagy hogy kell leírni) az én kutyám nem szerette,de még a kóborkák se nagyon eszik meg... Akkor már inkább a sima Tescos táp.


Ha főzöl neki az se jön ki olcsóbban, csak rizst meg nem ehet a kutya, hús is kell neki.

2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
volt mar hogy vettem 3 kg ba bellosant es megettek szeretik a morzsit azert irtam mert van premiumba hat ha egy fokkal jobb amint a belossan holnap vennem meg valamelyiket de a 2 kozul melyik lenne jobb.
2014. szept. 4. 20:24
 10/12 A kérdező kommentje:
rizs van itthon rengeteg es hus is a fagyasztoban ezzel nincs gond de mivel a kicsi 3x eszik egy nap igy raknek a kajajaba szarazat is.
2014. szept. 4. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!