Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta kutyam gondolt ma...

Szobatiszta kutyam gondolt ma egyet es elkezdett pisilni a hazban!?

Figyelt kérdés

Az elmult 3-4 oraban 4x bepisilt es nem is jelezte hogy kell neki.. Ki engem masfel-2 orankent es megis bepisil. Nem szokott a hazban, most miert csinalta?

Amiota eloszor bepisilt ma azota nem is jelzi hogy kell neki pisilni csak bepisil..

eleg nagy tocsakrol van szo :s


2014. szept. 17. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Részéről jó ötletnek tünt:)
2014. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Van bármi viselkedésbeli változás?

Szuka v kan?

2014. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet vizelettartási probléma, vagy valamilyen betegség kezdete, főleg, ha eddig nem csinálta! A kutyák nem szoktak csak úgy ok nélkül ilyeneket csinálni, szóval nem ártana elvinni holnap a dokihoz!
2014. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jelezte hogy ki akar menni,csak senki nem figyelt ra.
2014. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt egy felnőtt kutya csak akkor pisilget így hirtelen,ha beteg.
2014. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kutya is fel tud fázni. Illetve ne adj isten de a veséjével is történhetett valami. Ezek persze a rosszabb esetek, de én biztos elvinném holnap orvoshoz, mert ha valamelyik fennáll, azt kezelni kell!
2014. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felfázott. A mi szobatiszta kutyusunk is egyik éjjel bepisilit, utána a séták alatt is többször gugolt. Azonnal dokihoz rohantunk, két napos injekció kúra, 1 hét antibiotikum.
2014. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj vele, ez szerintem is betegséggyanús.
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

10 honapos ivartalanitott kan kutyus. Kis testu.


Most mar nincs semmi baja, abba hagyta magatol szerencsere. Szerintem az volt a baj, hogy tul sokat ivott az elmult napokban es nem birta tartani hiaba engedtem ki sokszor. Azota jelez ujra ha kell neki mennie. Koszonom a valaszokat! Ha ujra elofordulna elviszem orvoshoz.

2014. szept. 21. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó hogy jobban van:)

Nekünk az is előfordult, hogy új kaját kezdett kapni, amitől szomjasabb volt mint a régitől, többet kezdett el inni, és szegény ő sem értette, meg mi sem, hogy miért kell többször kimenni, így az első két napban becsorgatott egyszer a szokásos séták között. De ez csak addig volt ameddig át nem állt, és áthelyeztük picit a pisi-időpontokat, most már működik a rendszer:)

2014. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!