Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor és hányszor viszitek le...

Mikor és hányszor viszitek le a kutyátokat? Mikor etetitek és hányszor?

Figyelt kérdés
És milyen fajta a kutyátok? Mikor kel? Nektek mennyit alszik? Mi a neve?

2014. szept. 19. 18:25
 1/10 anonim válasza:
100%

Reggel: 5-5:30 amikor kelünk

(Délben: 12:00 hétvégén)

Délután: 15:00

Este: 19:00

Naponta 2 etetés. Reggeli és esti séta után

Németjuhász-tacskó keverék 1,5 éves szuka

Olyan 4 fele kel fel, de ha alvást színlelek, visszafekszik egy órára

2014. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mi szoktuk ébreszteni az ebet délelőtt vagy dél körül, hogy szíveskedjen felkelni a sétára. akkor hiperaktív lesz, és boldogan rohangál akármennyit kint, ameddig kint vagyunk. hétvégén szokott lenni délutáni séta is, és mindig van egy késő esti/éjszakai lefekvés előtt (este 11 körül). 7 éves vizsla.
2014. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, kaját egyszer kap este a táljába, de nem vesszük el tőle, ha nem eszi meg mind, ezért annyiszor eszik egy nap, ahányszor akar (1x vagy 2x szokott). Ez persze csak a száraz tápra igaz, a többi kajából nem szokott hagyni. :)
2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sippara ***** válasza:
100%
Ébredés után (6 és 11 között valamikor) van egy rövidebb, kb fél órás séta együtt (ketten vannak), aztán itthon teszek-veszek, kettő-négy között megyünk a következő sétára, vagy együtt, és akkor labdázás-rohangászás, vagy külön, és akkor a kicsinek engedelmes, a nagynak trükközés, sötétedés után van még egy rövidebb eü séta együtt, majd lefekvés és vacsora előtt egy gyakorlós külön-külön, hazaérkezés után vacsora, fekvés. A séták között fent klikkerezünk, vagy játszanak, vagy tárgyat keresünk, a maradék időben alszanak.
2014. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sippara ***** válasza:
100%
Ja, fél hat és dél között valamikor kelnek, egy három éves husky kan és egy másfél éves roti szuka.
2014. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

munkanapokon reggel 5-6, kb 1.5 óra, utána kaja.

délben:12-13 körül, kb 1 óra.

este: amikor haza érek, 20-22, kb 45 perc, utána kaja.

2014. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 7 körül: párom viszi le őket kb. negyed órára

Hosszú séta: nagyon változó, munkámtól függ, általában 2 és fél óra gyakorlásokkal, egyebekkel. Minden második nap viszem a huskyt bringával futtatni külön, az olyan 2 óra, akkor a másik kettővel csak másfél órára megyek. Van, hogy együtt viszem őket bringázni, az olyan két óra szokott lenni. Akkor este még egy kb. fél órás gyakorlós sétát is beiktatunk, ha aznap csak bringázás volt.

Most fogadtam be a 3. kutyámat, így vele még többet kell foglalkozni, hogy megtanulja, amit szeretnék. Ő egy staffi, a másik két kutyám egy husky (mix) és egy keverék. Este 9-től reggel 7-ig alszanak.

2014. szept. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Reggel 5:45-től megyünk kb 30-45 perce, este 6-tól kb 1,5 órásra. Hétvégente elszoktam vinni délután is, most szombaton már csak azért is, mert fél 5-től kutyasuli és utána istennek se lehet elrángatni sétálni. :) Enni mindig séta után kap (szombaton kutyasuli után).

7 hónapos schnauzer mix, Bendegúznak hívják. Általában akkor kel, mikor mi, vagyis ha nincs mozgás a házban, akkor ő is nyugodtan szundikál még. Ha nagyon ki kell mennie, akkor általában 5-6 környékén szokott kikéredzkedni.

2014. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap és a hétvége is eltér.

Hétköznap általában 3/4 7 körül szoktam vinni a kutyát kb. 25-30 percre. Délután 5 körül jön a férjem, ő akkor lemegy vele az udvarra eü dolgát elvégzi, majd este 8-1/2 9 körül egy újabb 35-40 perces séta. Bár nyáron inkább később megyünk ha meleg van, mert hamar felhevül a kutyus.

Hétvégén Ez a két séta áll annyiban kiegészülve, hogy még 2-3 körül szoktunk menni egy 45-50 perces sétára. Ez általában elég neki.

Ha anyukám kutyájára is vigyázni kell, akkor ő is így van sétáltatva, csak a különbség, hogy ő nap közben annyiszor megy le az udvarra, ahányszor akar. Hétvégén az én kutyám is többet van udvaron.

Mind a kettő tibeti spániel, az enyém novemberben lesz 7 éves, a másik talált kutyus, de kb. 8 lehet.

Az én kutyám most is durmol, általában, ha nyugi van, akkor ő is leheveredik. Reggelig alszik, ha pl. 8-kor visszük este, reggel 7-ig nyugi van, ha később visszük, akkor utána is fekszik, később élénkül.

Speedynek hívják az enyémet, anyukámé Bercike (Bertalanka) :)

1szer esznek mindketten, anyué kb. 7 körül, az enyém vacsora után, reggel kapnak fogkefét. Száraz általában van előttük, de nagyon nem smakkol az én kutyámnak. Csak ha nem tetszik neki a vacsorája, akkor tüntetőlegesen ráfanyalodik... :D

2014. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, azt kifelejtettem, hogy folyton bemegy az ágy alá. Ha a férjem kel, nem jön ki, de amint csukódik az ajtó, már hallom a körmeit a parkettán, odajön, két lábra áll, és már engem cseszeget :D

Viszont ha én csak leteszem a lábam, hogy kimenjek mosdóba, már menekülök, mert már ébred ő is :)

2014. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!