Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 éves Ó-német juhász...

Van egy 8 éves Ó-német juhász kan kutyánk, és most kaptunk egy 3 hónapos vizsla kan kutyust. Ki fognak jönni egymással később? A vizsla bírni fogja télen a hideget? És a vizslának milyen a viselkedése?

Figyelt kérdés

#vizsla-németjuhász
2014. szept. 20. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*lehetne ajándékozgatni!
2014. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Egy pitbulnak dobermannak rotinak is rövid a szőre mégis kint tartják őket. A vizsla kertbe való de tartható panelban is. Opcionális.
2014. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
86%
Normális ember a dobit se tartja kint...
2014. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Persze az ágyán fekteti a területőrző kutyát, amíg a betörők ki be járkálnak a telken. Olyan túlzásokba esnek itt páran hogy a fejem fogom. A vizsla bírja a hideget. Egész télen kint járnak vele a vadászok hóban fagyban és marhára nem fagynak meg. Az hogy néha kedveskednek nekik és beengedik az egy dolog, de nem kötelező. Bizonyíték rá nem egy kerti vizsla akit ismerek.
2014. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szóval, mindenkinek köszönöm a hozzászólást. Tegnap visszavittem a kicsit, mert így láttam helyesnek a dolgot. Most még nem adódott probléma belőle, a meleg hely lett volna neki biztosítva, de átgondoltam a dolgokat, úgyhogy visszakerült a szüleihez. Hogy a következő helye hol lesz, azt nem tudom, de remélem jó gazdihoz kerül. 2 nap alatt nagyon megszerettük, tündéri aranyos, értelmes kutyus, de a naggyal nem jöttek volna ki. Úgyhogy így alakult a dolog. :)
2014. szept. 21. 09:55
 16/17 A kérdező kommentje:
Annak is köszönöm, aki elég durva válaszokat írt. Én kérdeztem, ez a cél, nem kell rögtön lekiabálni a másikat. Én nem bántottam senkit, de azért kicsit rosszul esett néhány válasz. Gondolom mindenkinek jól jön néha a segítség.
2014. szept. 21. 09:59
 17/17 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Örülök, hogy beláttad kérdező a korlátaidat :) Ajánlom, hogy a német jucival járjatok sétálni, és szocializáljátok, akár kutyasuliban...öreg kutya nem vén kutya! ;)


A "kedves" válaszolónak pedig: a dobi NEM területőrző kutya, hanem SZEMÉLYvédő...óriási a különbség. Nem kell párnán ágyban altatni, de fűtött helyen igen...ennyi

2014. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!