Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hol és mennyiért vette...

Ki hol és mennyiért vette boston terrier kutyáját?

Figyelt kérdés
Hol és mennyiért lehet Mo-on hobby célra boston terrier kiskutyát venni. Tenyésztő nem mondja meg az árat, csak már fizetésnél. Szaporítótól nem szeretnék venni. Még mindig nem értem, hogy miért nem mondható meg előre a kiskutya ára. Sztem nem sértő és nem is az olcsóság iránti vágyat fejezi ki, ha ember rákérdez az árra. Pusztán jó lenne felkészülni. Szóval: ki honnan és mennyiért vett ilyen kutyát?

2014. szept. 20. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én egy tenyésztőt ismerek az országban nála 2016-ig minden kutya le van foglalva és a hobby kutya 1000 euro
2014. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Melyik kennel ez? 2-nél láttam 2015-ben várható almot.

Miért hirdet, ha már lefoglalt minden kiskutya? :/

2014. szept. 20. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
kiskutya.hu-n néhány órája láttam 8 hetes, ingyen elvihető Boston terriereket. Pest megyében vannak, kan és szuka is. Ennyit olvastam el belőle.
2014. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

3-as vagyok, újra megtaláltam, itt a link:

[link]

2014. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze,az egyik legritkább fajtából,amiből alig van kennel Magyarországon,majd ingyen osztogatnak fajtatiszta kölyköket :)

Ez biztos,hogy valamilyen átverés.

2014. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:40

Ez a rossz magyarsággal megírt becsapós hirdetés.

2014. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez külföldi szaporító... :/ Szándékosan nem ír árat.
2014. szept. 20. 14:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan tenyésztő nem létezik, aki nem mondja meg, mennyibe kerül a kölyök, csak "fizetésnél". Hogyan foglalod le akkor? Honnan tudod, hogy megengedheted-e magadnak, hogy tőle vásárolj? Melyik tenyésztő ez?
2014. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyik kennelnél 2 email-re sem kaptam választ. Pedig ott árat nem is kérdeztem. Röviden bemutatkoztam, mit szeretnék, stb. Egy másik tenyésztő annyit mondott az árra, hogy az másodlagos és nem fogunk rajta összeveszni.

Ez nem válasz. Igen, vmilyen szinten másodlagos az ár. De nem biztos, hogy hasonló nagyságrendben gondolkozunk.

Pl. egy tk-es kutya, amit hobby célra eladnak mondjuk 100-120e forintig max. oké. De ha a tenyésztő 150-től gondolja eladni, már nem mindegy. Mert igen. Nekem 30-50 ezret hirtelen pluszban előrántani gond. És ez nem azt jelenti, hogy pl.állatorvosra nem lenne. Az más, az egy szükség-, vagy vészhelyzet.

2014. szept. 21. 14:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos azt veszem észre, hogy a tenyésztők (tisztelet a kivételnek!) sértésnek és már-már gyanúsnak veszik, ha meg meri kérdezni vki az árat. Náluk ez afféle mérce. Ha nincs bármennyi pénzed kölyköt venni, ne is vegyél, mert akkor biztos arra se lesz, hogy megfelelően tápláld, vagy épp megfelelő orvosi ellátásban részesítsd. Pedig ez baromság. :/
2014. szept. 21. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!