Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hol és mennyiért vette...

Ki hol és mennyiért vette boston terrier kutyáját?

Figyelt kérdés
Hol és mennyiért lehet Mo-on hobby célra boston terrier kiskutyát venni. Tenyésztő nem mondja meg az árat, csak már fizetésnél. Szaporítótól nem szeretnék venni. Még mindig nem értem, hogy miért nem mondható meg előre a kiskutya ára. Sztem nem sértő és nem is az olcsóság iránti vágyat fejezi ki, ha ember rákérdez az árra. Pusztán jó lenne felkészülni. Szóval: ki honnan és mennyiért vett ilyen kutyát?

2014. szept. 20. 14:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, személyes találkozó alkalmával, ha kölcsönös a szimpátia, megmondja az árat.
2014. szept. 21. 15:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valóban ez a kutya az álmod (nekem is nagyon tetszenek), és a hazai tenyésztők képtelenek egy teljesen jogos kérdésre válaszolni, nézz körül külföldön. Semmi nincs abban, ha külföldről veszel kutyát, ott is vannak nagyon rendes emberek, csak akkor arra figyelj hogy legyen garancia a kutyára, illetve szerződést írjatok.

Nagyon gyenge vagyok angolból, de ahogy látom, ez elég széles lista tenyésztőkről:

[link]

2014. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem egyenlő azzal, hogy nem mondják meg előre az árat. Én azt mondom, ha két tenyésztő van, hívd fel őket telefonon és kérdezd meg, terveznek-e almot (ha fenn van a terv a honlapon, arra kérdezz rá) és ennek kapcsán kérdezd meg, elmehetsz-e meglátogatni őket, megnézni a kutyákat, ha van alomterv, venni is szeretnél, akkor még csak nem is a semmire mész. Személyesen elbeszélgettek, rákérdezhetsz az árra is és nincs több titok, legalább azt is meglátod, kinek milyenek a kutyái, mennyire szimpatikusak, stb.
2014. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt se mondtak árat, pont egy felmérés miatt kellett minden féle fajta kutyát tenyésztővel beszélnem, hogy mondjanak árakat, melyik fajtának mennyi a reális tenyésztői ára és mennyi az, ami már gyanúsan szaporítós.

[link]


A legtöbb tenyésztő azt mondta, már ár alapján nem lehet szűrni, a szaporító is 100-150.000 Ftért adja minden papír nélkül, amilyen buták az emberek, meg meg is veszik.


Fogadj örökbe, a legolcsóbb és legnemesebb választás, a fajta kutyákra nem győzöl eleget költeni, ha kifogsz egy genetikai hulladékot. :-(

2017. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!