Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja az 5 hónapos...

Mi lehet a baja az 5 hónapos mudi kutyámnak? (kan)

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy véres hasmenése van viszont eleven, iszik, eszik, futkároz, játszik és jól érzi magát, de nem is hány. Elvittük dokihoz de ő azt mondta féreg meg ilyesmi(már kétféle gyógyszert is kapott a 2. valami másra ) nem tudjuk mi a baja. Az utóbbi időben számos órát fektettem a keresgélésbe be és könnyen kizártam a lehetőségeket amiket találta:pavró, rota, corona, giarda. De nem találtam hogy mi lehet.SZerintetek mi?

2014. szept. 20. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
menj normális orvoshoz vele!
2014. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Baromi gyorsan keress egy olyan orvost, aki rendesen kivizsgálja, és nem össze-vissza ír fel mindenféle gyógyszert, mikor nem is tudja mi baja. A véres hasmenéssel nem lehet szórakozni. De szerintem, benyalt valami durva vírust.
2014. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, teljesen jól van :)
2016. márc. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!