Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér Isten c. filmről vélemén...

Fehér Isten c. filmről vélemények?

Figyelt kérdés
Csak a trailer-t láttam, viszont állatvédőként nem tudom érdemes-e megnéznem...Mi a véleményetek róla? Érdemes megnézni? Köszi

2014. szept. 20. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Vicc az egész, maximumm egy letöltést ér meg.

A személyes véleményem: nagyon magyar...

2014. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
-m
2014. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Nem rossz, de baromira nem jó : D

Ha érdekelnek a kutyák érdemes megnézni, mert nagyon jól vannak idomítva, tényleg profin színészkedik minden kutya, panasz nem lehet rájuk. Mondjuk én a két darab "speciális rottweiler kiképzőt" nem értem. Két roti van benne, az egyik tud ugatni, a másik pedig játszani kartondobozok között térdig érő művérben : D

A főszereplő kislányt legszívesebben a két kis kacsómmal fojtanám meg, annyira idegesítő. Folyton hisztizik, artikulálni nem tud. Ő igazán rossz választás volt.

A történet fantáziátlan és egyszerű. Mikor kisebb voltam pontosan ilyen történeteket írogattam : D Emellett a kislány történetszála(a nevét meg tudja a franc) teljesen felesleges és unalmas, ha az ő része jött tudtam, hogy elcsusszanhatok a mellékhelységre, mert erre úgy is teszek magasról.

A film mondanivalója egyértelmű, de a hangulata kifejezetten jó. Olyat tapasztaltam, mint eddig soha: Lement a film, jött a stáblista és a moziteremben senki sem állt fel, nem készülődött, nem kereste kabátját, csak felkapcsolták a villanyt és mindenki teljes kussban, 5 percig bámulta meredten a vásznak és le volt írva az arcukra, hogy ezt még fel kell dolgozzák.

Szerintem amúgy érzelmileg annyira nem volt súlyos, vagy legalább is engem nem érintett meg annyira nagyon durván, mint például kutyásból a Hachi. Nem is az a kategória, magyar film, végre nincsenek szörnyen rossz poénok, a körülményekhez képest nem olyan rossz.

Szóval nézd meg, de semmiképpen se fizess érte, azért ha érzékeny vagy, akkor lehet sírni fogsz rajta.

Ha nagyon beleéled magad, talán még egy hétig(nem többig) a kutyákat is máshogy fogod látni. Szerintem inkább, amúgy félelmet, mint tiszteletet vált ki az emberekből. Az meg annyira ugye nem jó.

2014. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!