Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvencetek télen is annyit...

Kedvencetek télen is annyit alszik mint nyáron?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyusom csivava és yorky és ugy vettem észre hogy sokat alszanak,nyáron viszont aktivabbak,szaladgálnak egész nap.Hiába probálom öket kicsalni az udvarra és játszani velük hiába...Sétálni sem szeretnek..Esznek,alszanak..és ugy nézem hiznak is.Ti mivel teszitek kedvenceitek hétköznapjait szinesebbé?
2010. jan. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár én macskás vagyok, de ilyenkor télen ők is csk alszanak, és alszanak, és alszanak...

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__609502-norma..

2010. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyáid azért alszanak többet télen ,mert tudják milyen hideg van odakinn és inkább összekucorodnak a vackukban.
2010. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Normális, hogy télen többet alszanak :)


Amúgy különböző trükkök tanításával le tudod őket foglalni bent a szobában is. A yorkik ráadásul kifejezetten intelligens kutyák, értelmesek és önállóak, hiszen terrierek, vadászatra lettek tenyésztve eredetileg :)

2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia. nekem egy cane corsom van és ő télen sokkal aktívabb mint nyáron,ez azért is érdekes mert alapjába véve egy mediterrán fajta(olasz)mégsem bírja a meleget,ilyenkor meg egész nap pörög:)
2010. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én shih-tzum meg télen aktívabb:) nyáron melege van, inkább hűsöl, de ilyenkor alig várja, hogy menjünk le havat tólni:) hiába ő tibeti:D mi ilyenkor jóval többet sétálunk, mert nagyon élvezi, nyáron meg menekül be a hűvös lakásba:S
2010. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 1 roti 1 staffi és 1 bolognase van.Ők is mindig megbújnak a jólkibélelt,takarós,pihe-puha vackukban és alszanak a kertben a nap 12 órájában legalább..2-3 órát játszanak,1 órát esznek naponta és 3 órát kb sétálunk..ennyi a nap kb..
2010. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én mudim télen aktívabb, nyáron a meleg miatt nem annyira játékos.
2010. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2010. jan. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!