Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki kutyával alszik egy...

Aki kutyával alszik egy ágyban, annak mindig kutyaszőrős az ágya?

Figyelt kérdés

Ismerősöm hetente párszor utaztatja a kutyáját a kocsijában, de tiszta kutyaszőrös az egész kocsi.

Aki egy ágyban alszik a kutyával, annak mindig kutyaszőrős az ágya?


2011. okt. 19. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Yorkshire-om van, ők nem vedlenek. Persze, nekik is hullik valamennyi szőrük, de állítom, hogy nekem több hajam potyog ki. 2-3 naponta kifésülöm, akkor az elhalt szőrök nagy része kijön.

És nekik annyira vékony és puha szőrszálaik vannak, hogy szinte nem is lehet látni.

Mielőtt a huzatot, lepedőt bedobom a mosógépbe, mindig átnézem, hogy azért mégse mossam össze más textillel, ha van rajta szőrszál, de max 5-10 szálat találok, ha nagyon keresek.

2011. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk a cica alszik az ágyon, és reggel mindig felkelés előtt simizni szoktam pár percig a hasát, olyankor egész szőrcsomókat hagy az ágyon. Egyébként minden nap kirázom az ágyneműt és kiporszívózom az ágyat, de 100%-osan így sem lehet eltüntetni a szőrt sajna.
2011. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Áh, a szőrös ágyhoz elég az is, hogy kutya van a lakásban, a szőrt az ágyba már behordod te is :) Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. A kocsimról inkább nem is beszélnék.
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Most örülök igazán! De jó hogy nincs szőrös állatom a lakásban! Kedves házban tartó tulajosok jó ez így, és helyes?
2011. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Ágyba csak az asszonyt viszem, persze akinek nincs....
2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Szerintem jó így és helyes. Nem lesz semmi bajunk tőle, bár néha szívesen venném, ha elég lenne csak egy héten egyszer takarítani, nem naponta. De még így is megéri.
2011. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Egy volt barátomnak volt kutyája a lakásban, 2 palotapincsi. Nem volt gusztusom meztelenül bebújni az ágyába, mert tiszta kutyaszőr volt az egész ágynemű.
2011. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
nekem snacim van, vele alszom és ahogy már feljebb is írta valaki, nekem több hajam hullik mint neki szőre.
2011. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LadyLee ***** válasza:
17%

Neee már, az ember a párjával aldujon, ne a kutyájával / macskájával / lovával, stb.


Szerintem ez nem normális és baromi gusztustalan.


Pedig imádom az állatokat 5 cicánk és 2 kutyánk van (tavaly nyáron pustult el a 3.). De nem ágyba valók, fujjj.

2011. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amstaffom van és ágyban alszik naponta összecsukom az ágyat ezáltal kiis rázom a takarót porszívózni 2-3 naponta szoktam nem zavar hogy velem alszik nekem így jó és nekiis viszont mikor nem vagyok otthon sosem megy fel az ágyra.
2011. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!