Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám este 6 órán keresztül...

A kutyám este 6 órán keresztül ugatott, kimentem hozzá, szóltam neki, hogy hagyja abba de ugyanúgy folytatja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 éves, lány Cane Corso a kutyám.Mély is a hangja.Nekem iskolába kell mennem, de így aludni nem nagyon tudok.

2014. szept. 22. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami vadat látott vagy érzett? Ősszel ez gyakran előfordul. Nem hiszem, hogy megismétlődne.
2014. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sünik miatt is szoktak ugatni. Az meg nem megy odébb ameddig ugatnak. Én jártam így már.
2014. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyit mozgatod? Szokott ilyet csinálni, vagy egyszeri eset volt? Hogyan szoktad általában tiltani dolgokról, és arra most miért nem reagál? Ha egyáltalán szoktad, persze... És ha nem, miért nem?

(A félreértések elkerülése végett: tiltás nem az, amikor rászólsz a kutyára, hogy "nem", hanem az, amikor eléred, hogy befejezze, amit csinál.)

2014. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!