Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A kisbabám most...

Mit tegyek? A kisbabám most 4hónapos és 3hete minden este fél8 körül el kezd keservesen sírni. Nem tudom megnyugtatni. Ölbe veszem akkor egy pár percig csend lesz, de aztán tovább folytatja. Éjjel fél12-ig is képes sírni.

Figyelt kérdés
A foga is jön,de arra adok neki kúpot és kenegetem az ínyét is.Nagyon nehezen alszik el.Szinte elájul a kimerültségtől,mert olyan nagy vehemenciával sír.
2009. dec. 9. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éhes? Az én lányom is csinálta, ilyenkor megetettem mégegyszer, utána nyugi volt, ha mégsem akkor is adtam neki negyed óra sírás időt, csak utána símogattam meg a kiságyában, de fel nem vettem már, ha már egyszer lefeküdt.
2009. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én fiam is ezt csinálta.akkor még csak manyatejes volt.kb 1 hónapig eljátszottuk ugyan azt mint amit Ti,mire a végén már a mellem sem fogadta el,erre egyszer kapott vacsira tápi.hát azót megszüntek az esti sírások,és magától el is alszik,ami nála nagy szám mert altatni kellett.azóta vacsira tápot kap.próbáld meg h mérd le mielött esztek,és utána is.és meg fogod tudni h éhes e,de valószínű h az.

3,5 hós kisfiú anyukája

2009. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Etetés után sír kb 7körül adok neki és rá fél órára már sír.Az esti evészetig 10 fél 11-ig megállás nélkül sír.Sajnos ő már tápszeres,nem tudom szoptatni.Lehet ,hogy az a baj,mert kb azóta csinálja ezt amióta nincs cici.
2009. dec. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!