Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi legalább egyszer le kell...

Napi legalább egyszer le kell vinni a kutyákat?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de nagyon szeretnék egy kutyust, mivel egyedül élek. Kis mozgásigényű, és teraszra tudnám kiengedni, kertem sajnos nincs.
2014. szept. 22. 21:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
valami más állat? a tengerimalac és a törpenyúl is nagyon hozzá tud nőni az emberhez, mondjuk tanítgatni nem nagyon lehet... de más kisállat, amiről gondoskodhatsz? :)
2014. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben olyan állatot választanék, amit nem kell sétáltatni, pl. macska, törpenyúl esetleg görény. Ők is nagyon tudnak bújni és ragaszkodni, ellenben szobatiszták, nem kell őket hóban-latyakban napi többször levinni sétáltatni! A kutya nem a te igényeidnek megfelelő állat, de erre még időben rájöttél :)
2014. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%

Talán tényleg nem a legjobb megoldás neked a kutya.

Macskáktól pedig igazán nem kell tartanod, ha rendesen meg vannak nevelve nem karmolnak rád szánt szándékból... játékból meg karmolják a játékot, ne a kezedet.

Hogy állsz a vadászgörényekhez például?

2014. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

A macskák lehet hogy karmolnak, de ha kutyádat ha nem fogod lehordani és egyszerűen csak megnevelni az meg ROMBOLNI fog. És bizony harapni, szétcincálni minden, amit csak ér. Nagyon megfogod szívni egy kutyával ha nem vagy elkötelezett.

A macska sokkal igényletelebb állat, csak kaját kell neki adnod, és fekhelyet kell neki biztosítanod, de jó sokat és puhát, mert élete 70%-át átalussza. :) És ők is nagyon tudnak ám szeretni (nekem is van 4 db, a kutya mellett :) ) ugyanolyan aranyosak és szerethetőek, mint a kutyák.

2014. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

A törpenyúlról most olvasgattam, aranyosnak tűnik nagyon! Vagy a cica is! Na ez még hosszabb kutatást igényel :)

2014. szept. 22. 22:18
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá :)
2014. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert a leendő társhoz és kitartó utánaolvasást! :)
2014. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk törpenyulunk van, olyan, mint egy cica és egy kutya keveréke, mikor minek képzeli magát :D Szobatiszta, csak a wc-jébe végzi a dolgát, szeret felugrani az asztalra és ott járőrözni, de úgy köröz az almaágával a szájában, mint egy kutya, tud "dorombolni" (kattogtatja a fogát), ellenben finom széna illata van mindig :)

Ajánlom a torpenyul.hu oldalt, sok hasznos infó van, ami alapján eldöntheted, hogy megfelelő gazdája tudnál-e lenni egy törpenyúlnak :)

2014. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! a törpenyuszik eddig a befutók! :)
2014. szept. 22. 22:50
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van törpenyulam is meg kutyám is.

Ha érdekelnek a nyuszik, írj privit nyugodtan :)

2014. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!