Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi legalább egyszer le kell...

Napi legalább egyszer le kell vinni a kutyákat?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de nagyon szeretnék egy kutyust, mivel egyedül élek. Kis mozgásigényű, és teraszra tudnám kiengedni, kertem sajnos nincs.
2014. szept. 22. 21:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Előbb alaposan utánuk olvasok, mert jelenleg még nem aktuális, majd csak 1-2 hónap múlva lesz.


Köszönöm nektek! :)

2014. szept. 23. 09:51
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem kutyám van, testvéremnek vadászgörénye.

Én a kutyával napi 2-3 órát biztos sétálok + itthon játék, tanítás. Kötélidegeke kellennek néha hozzá :D


Tesóm vadászgörénye a 24 órából 20-at alvással tölt, a maradék 4 órában viszont pörög, játszik :) Őket is lehet nevelni de kicsit nehezebb felfogásúak, mint egy kutya :D


Nekem volt nyulam is. Nagyon aranyosak, de mindenhova odakakilt útközben, ha nem figyelsz, komoly károkat tud okozni, nálunk simán elrágott egy elektromos vezetéket pedig figyeltünk rá, szerencsére nem lett baj :)


A patkányok is remek házi kedvencek, de rájuk is nagyon figyelni kell és szerintem sokkal okosabbak, mint a nyulak. Ha baba korától nevelsz egy patkányt, nagyon kezes lesz :)


Hüllőket nem ajánlom, mert ők inkább ellustálkodnak rajtad, de kötődni nem igazán fognak :)A királypitonok pl. bűbájosak, simán lehet gyömöszölni őket ha hozzá vannak szoktatva kicsi koruktól, de...csak úgy vannak :D

2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
*kötélidegek
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyuszim szobatiszta, amikor ivarérett lett, akkor jelölgetett bogyóval a lakásban, de ivartalanítás után, ahogy szépen kiürültek a hormonok, megszűnt :)
2014. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyuszi mellett döntesz, olyan helyről vegyél ahol kicsi korban már kézhez szoktatták, mert ha nem, lehet hogy soha nem fogja hagyni még megsimizni se magát.
2014. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Írd fel a törpesünt is a listára, elvileg ők is jó társállatok, és szobatisztaságra is lehet szoktatni őket. (Keleti sünök rendszeresen járnak hozzánk, tiszta mókásak.)


Makcsa: benti ciccnek is szüksége van arra, hogy lemozgasd: botos játék, labdázás, ilyenek. Ha nem mindig vagy mozgóképes, érdemes egy lusta dögöt :) választani, hogy biztos le tudd fárasztani.


Nekem halaim vannak. Határozottan nem jó választás, ha simogatni-, dögönyöznivaló jószágot szeretnél. Viszont pátyolgatni őket is lehet :) némelyik faj elég interaktív, másoknak érdekes viselkedési mintáik vannak (pl. utódnevelés, udvarlás, bandázás, habfészek építés).

2014. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakom, él egy nő. Mindig, bárhova megy, az ölében egy skót lógófülű cica van. Mindenki megnézi, az emberek kérdezgetik... ő mondta, hogy a cica mindig mellette fekszik otthon is, nagyon nyugodt. Néha játszik vele, de legszívesebben mellette dorombol. Nekem úgy tűnt, igazi társ volt a számára (egyedül élt ő is).

Esetleg egy ilyen cica nem jöhetne szóba Neked?

2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!