Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél mindentől, mindenkit...

Biuss. kérdése:

Miért fél mindentől, mindenkitől a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 3hónapos fajtiszta yorkim.Már egy hete nálunk van,de valamiért minden lépéstől megijed.Pedig nagyon imádjuk és folyton simogatjuk.

Ha hivjuk nem mer oda jönni pedig nagyon csoválja a kis farkát.

Miért lehet ez?és mit csináljunk,hogy ne féljen ennyire?



2014. szept. 23. 20:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A mély,dörmögő hangoktól...

Nem tudom,nem az érdekelt milyen kennelbe vannak a kutyusok hanem venni akartam,nem is értem ezt a bunkó megnyilvánulást,fel tettem egy kérdést mert tanácstalan voltam,erre kapom itt a nagyképű,semmit mondó kommentjeid...most van először ilyen kistermetü kutyànk és szerintem ez teljesen normális ha nem tudjuk miért ilyen félénk....

Ugy imádom az ilyen magad fajta barmokat.

Miért nem lehet normálisan írni...nem hiszem hogy úgy születtél hogy már mindent tudtál....és valószínű aki elmondta,megtanította az normálisan tette...

2014. szept. 24. 20:16
 12/20 sippara ***** válasza:
100%

Szó szerint vinnyogok a röhögéstől :D



ON: Az utolsó válaszoló arra lenne kíváncsi, hogy mi a kutya tenyésztőjének kennelneve. A pelenkát meg sürgősen el kéne felejteni, mint ahogy az ürítésért lecseszést is, mindkettőnek az lesz a vége, hogy egy évesen se lesz szobatiszta szerencsétlen állat.

2014. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Vigyorogjál magadon hogy nem érted meg hogy nemtudom:)

Végülis tényleg....már csak a pelusra pisil akkor tényleg nem lesz szobatiszta....

2014. szept. 24. 20:44
 14/20 A kérdező kommentje:
Imádom az ilyen okoskodó embereket!!!
2014. szept. 24. 20:46
 15/20 sippara ***** válasza:
100%

Pedig nagyon egyszerű, megfogod a kiskutya törzskönyvét, és ott lesz rajta.


A szobatisztaság pedig nevéhez hűen azt jelenti, hogy TISZTA marad a SZOBA. Az, hogy a kutya csak a lakás bizonyos részeit hugyozza/szarja össze, NEM szobatisztaság.

2014. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy segíteni akarunk...

Még egyszer megkérdezem: hogy hívják a kennelt?

Bár szerintem a cuki kis válaszodból is kiderült.

Ha kicsit nyitnál azok felé akik megoldást keresnek a problémádra, akkor válaszolj rendesen. Ha nem akarsz megoldást, akkor meg nem értem miért írtad ki ezt a kérdést.

Mi csak azért kérdezünk vissza, mert amennyi infót leírtál, az alapján bármi lehet!

Ha nyitott vagy, folytatom. Ha továbbra is hisztizel, oldd meg magad.

2014. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Szóval szaporítótól vettél egy fajtajellegű keveréket. Meg is van a válasz az eredeti kérdésedre. Azért fél mindentől, mert szapis kutya lévén valószínűleg gyenge az idegrendszere.
2014. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Köszi 17-es, a számból vetted ki a szót! Csak nem akartam egyből leírni, hátha magától adja meg magának a választ. Lelőtted az esti poént, te szívtelen!! :(
2014. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ehh, ne haragudj, de nem bírtam ki. :D
2014. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem baj, azért még jót aludtam.

Szerintem a kérdezőt ez a dolog nem is érdekli.

Egy biztos: az hogy a kutya fél a férfiaktól, mert még nem látott férfit, hogy mondjam... Irtózatos butaság!

Azt el tudom hinni hogy a mély dörmögő hangoktól fél, de ez meg arra magyarázat, hogy a lehető legrosszabb "tenyésztőtől" vettél kutyát.

2014. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!