Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hány órakkor etetitek/itatj...

Ti hány órakkor etetitek/itatjátok meg a kutyátokat utoljára, hogy reggelig kibírja pisilés és kakilás nélkul?

Figyelt kérdés

Hanykor viszitek ki setalni utoljara?


A kerdest azert teszem fel, mert furan viselkedik a kutyusom, altalaban reggel meg delutan kap enni(van, hogy csak reggel), de megis keso este vagy hajnalban bekakil meg bepisil.

Kiviszem mindig ha jelez, hogy kell neki mennie, de van, hogy csak all kint az udvaron es nem csinal semmit, de van hogy pl pisil es bekeretozik. Olyankor behozom es akkor elkezd itt bent kakilni. Nem szokta ezt csinalni csak az utolso napokban.

Lehet azert van mert szoktam neki jutalomfalatokat adni meg estenkent is? (nem sokat,par darabot)

Olyan is elofordul nagyon sokszor hogy pl este 10-reggel 8 ig kb 3x felkelt hogy vigyem le. Ez normalis?

Sokat iszik.


2014. szept. 24. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer kapnak enni, mindig ugyanabban az időben. Az itatás kérdésed érdekes, nem itatom, hanem isznak maguktól, ugyanis víznek mindig kel előttük lennie. Lehet azért iszik sokat, mert azt is adagolod? Jutalomfalatot miért kap?
2014. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kell*
2014. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 12-14 között adok enni a kutyámnak és víz mindig van előtte. ki be járkál, de általában bent van. Jelzi, ha dolga van, akkor ki engedem, de ha mi fekszünk aludni ő is elcsendesedik. Általában este kilenckor engedem ki utoljára és van hogy reggel fél kilenc-kilencig bent van (szeretek sokáig aludni) és nem piszkít be.
2014. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi hulyen irtam, en sem itatom hanem iszik magatol mert elotte van barmikor kell neki.

Koszi a valaszokat!

2014. szept. 24. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az esti séta után szokott vacsorát kapni, az általában 8-9 óra körül van. Reggel pedig kap egy dentastix-et. (felet csak). Víz mindig van előtte, reggel és este cserélem a vizét séta után, mert addig nem iszik, amíg nem kap frisset.
2014. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés inkább az hogy hánykor viszed utoljára sétálni?


szerintem este 7-8 körül még mindenképpen el kell vinni

2014. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Este 11 és éjfél korul viszem ki sétálni utoljára.

De van, hogy esténként sétálok vele 2 órát(ilyenkor este 11fele vagy fel 12 fele erek haza) és utána már csak reggel viszem ki

2014. szept. 24. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Én este 8 óra körül hozom be a házba, és hajnali 5-kor megy ki (őszi időszak).

Nálunk az évszakoktól függ, nyáron például egész későn jön be este 9-10 órakor és korán hajnalban megy ki, télen pedig már délután 6-kor bent szokott lenni, kb. reggel 6-ig.

Estére én is szoktam jutalomfalatot adni neki, de amiatt még soha nem kellett őt ki-be engednem éjszaka wc-zni.

2014. szept. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!